Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire le van maradva...

Tényleg ennyire le van maradva a babám, hogy gyógytornász kellene neki?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányom pont ma 7 hós. Kúszik, megül egy picit maga, de fel még nem ül, csak a fejét emelgeti, és átfordul a hasára, vissza fele már ritkábban. (Van már 2 foga, és a felsők is késztelődnek.) Súlya, és magassága is rendben (7640g/70cm)Meg egyébként sem venni rajt észre semmit. Szerintetek annyira le van maradva a babám, hogy tornásztatni kéne?! A védőnő sem, és én sem értem, miért mondja ezt az orvos... Szerintem meg abszolút nincs elkésve semmivel. Nem is vagyok elkenődve, inkább felidegesített vele az orvos!


Kérlek írjatok!

Köszi!


2009. aug. 12. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 7 hósan kúszik, az teljesen rendben van. Vannak babák, akik már másznak, felállnak ennyi idősen, de van aki csak kúszik. Szerintem nincs lemaradva.
2009. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nincs lemaradva semmivel.Amúgy sincsenek törvények arra vonatkozólag,hogy mikor mit kell tudniuk a gyerekeknek...hiszen minden baba más.Vajon mit hiányolhat a doki?Nem mondta?Lehet,hogy a visszafordulást?De ha meg néha szokta azt is csinálni,akkor tudja ő azt is,csak legfeljebb nincs hozzá kedve,hogy csinálja.Szerintem pont azokat tudja amit általában az ilyen korú babák.:-)

2009. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs lemaradva.miért nem kérdeztél rá,mit kéne csinálni egy ilyen idős babának?Annyira nem egyformák a babák,kinek ez megy elöbb és jobban kinek az.Ártani nem értassz vele ha elviszed,csak max te is megnyugszol.
2009. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit fura természetű orvosról van szó... Konkrétan nem mondott semmit, hogy mivel van probléma, öszességében mondta ezt, úgy értelmeztem.
2009. aug. 12. 13:50
 5/8 A kérdező kommentje:
összességében
2009. aug. 12. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy gyerek se kúszott 7 hónaposan, úgyhogy nagyon ügyes babód van, ne aggódj. Ja, és egyiknek sincs semmi baja, csak nem kapkodós típusok... :-)

(A lányom 7 hónaposan tanult meg kúszni-mászni, 9 hónaposan felállt, 11 hónaposan lépett, 12 hónaposan szaladt. Szóval nem elmaradott volt 7 hónaposan, úgy gondolom, mégse mászott még.)

Szóval nincs ott semmi gond.

Persze a gyógytornász ránézése nem kerül semmibe... Úgyhogy akár el is viheted aztán jól megnyugszol :-)

2009. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babám hétfőn kezdett csak kúszni, akkor volt pontosan 9 hós. A doki és a védőnő is csak annyit mondott, hogy ráér még. Szóval a babád sokkal ügyesebb, mint sok másik :) Nem vagytok lemaradva, sőt...! :)
2009. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek!

Jó babázást, és szép napot :-)

2009. aug. 13. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!