Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mekkora a 3 hónapos...

Kinek mekkora a 3 hónapos babája? Miket csinál és persze mennyivel született?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

Kisfiam 3050g, 51 cm-vel született. 28.-án múlott 3 hónapos. hasrafordul, felnyomja magát, és tartja a fejét, elég sokáig. elég sokat dumálgat. ha a játékot a kezébe adom elvan vele, nézegeti, szájába teszi. , most kb. 5500 g ...

2009. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!az en kisfiam 2600 grammal szuletett es 47 cm,most 7 kg es 67 cm!29 mult harom honapos!csak szopizik!es a tied?puszi
2009. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 3850gr-mal és 51cm-rel született. 17-én lesz 3 hónapos és olyan 6kg körül van, tápszeres. Tegnap megvolt az elsö igazi kacaj, olyan kis "göndör" amúgy egész nap gagyog, meg nevet. Nagyon ügyesen tartja a fejét. Megtanulta ha felemelem a kezem és integetek ö is emeli:)
2009. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3,5 hónaposak vagyunk. 3000 grammal és 55 centivel született a lányom. Most vagyunk 6300 g és 63 centi. A fejét nagyon szépen tartja, a játszószőnyegen órákat el van és lökdösi a játékokat, a cumit mesterien tudja kiköpni, próbál gagyarászni és elfordult már az oldalára. Tápszeresek vagyunk.
2009. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam 26-án lesz 3 hónapos! 3890 grammal született és 56 cm volt! Rengeteget nevet, hason kinyomja magát próbál átfordulni is! Anyatejes és elég szépen szopizik! Most 6 kg körül van:D! Imádja a játszó szönyeget meg a pihenöszékét:)!

Tiéd miket csinál?

2009. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziaztok. Mi 10-én voltunk 3 hónaposak. 4 kg és 58 cm volt mikor megszületett. Már írtam egy kérdést anno mert 7 hetesen 7 kg volt. Most 3 hónaposan 8.2 kg és 67 cm. Ha kézben van már tartja a fejét de ha hason van akkor még nem emeli ki csak ha át fordul a másik oldalra. Ha nem megy akkor inkább alszik egy nagyot.:D Ő is gagyog és sikongat,de még nem fordul meg. Anyatejes és eddig iszonyatosan sokat evett. Most már visszább vett és az éjszakát is átalussza és a napközbeni alvás is van hogy 4-5 órát kitesz,és mikor felébred nem akar egyböl enni.A védőnőm szerint testalkatából kiindulva kicsit később fogja emelni a buksiját és a fordulás is lehet hogy később jön. Nem aggódok hogy kicsit lemarad mert egyik picur sem fejlődik egyformán. Van egy 4 éves bátyusa aki szintén mindent késve kezdett el mert ő is ilyen kis "picur" volt:D Nagyon köszönöm a válaszokat:D
2009. aug. 16. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!