Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szuri után - 4 hós- normális...

Szuri után - 4 hós- normális ha elbágyadt a pici és álmos egyfolytában?

Figyelt kérdés

Olyan bágyadt volt a fürcsi alatt is, szopi közben is. Idáig evett, olyan vontatottan 8 óta. Adtam neki egy kevés panadolt, a hőemelkedés miatt, mert eddig minden szuri után az ágy mellett virrasztottam és sajnáltam szegényt, kínlódott a csak borogatástól. Írta vki, hogy a panadol jó. Kúppal nem akartam kínózni.

Én írtam nem rég erről egy kérdést.

Köszi és bocsi hogy ennyit tudatlankodok, csak aggódom érte és nem fogok tudni így pihenni, nehogy baja legyen a kis életemnek.


2008. máj. 22. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden rendben!

A szuri utan nagyon gyakori a bagyadtsag es a hoemelkedes!

Panadol baby meg kifejezetten nekik van.

Jobbulast a picikenek :)

2008. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! DE jó hogy már válaszoltál is.:)))

Akkor megnyugtattál. De azért továbbra is aggaszt, de legalább így már tudok aludni majd, remélem.

Nektek is men jót.

2008. máj. 22. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Így legalább tudod, hogyan reagál egy betegségre ;)

Minden baba átmegy ezen, nincs semmi gond, sztem ma reggelre visszakapod a régi babádat ;)

2008. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!