Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most egy Peg Perego babakocsin...

Most egy Peg Perego babakocsink van, ami nehéz és nagy. Szeretnék venni egy másikat ami kb.20-30eFt között van. Viszonylag könnyű legyen. Milyet vegyek? Tippeket várok és tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
GIORDANI GX COMPAKT NEKÜNK BEVÁLT MOST MÁR 5 HONAPJA HASZNÁLOM ÉSSZUPER ,9KG ÉS JO NAGY PAKOLORÉSZ VAN ALATTA!25EZERÉRT VETTEM A PANDA WEBÁRUHÁZBAN!
2009. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iyen árkategóriában vagy használtat kapsz csak, vagy valami nagyon egyszerű szerkezetet, ami jó fél évnél nagyobb, már ülni tudó babának, de kisebbenek nem hiszem...
2009. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, hogy csak hqasználtat lehet ennyi pénzért. ott van például a piere cardin, baby desing soroljm tovább...nem csak az normális babakocsi ami 100e fölöttvan
2009. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Vaterán.
2009. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mi itt és ezt vettük. még 30se volt és nagyon jó

[link]

2009. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2009. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy ilyennel szemezek szerintem jó! [link]
2009. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, nagyon jó szerintem ó csak az a baj, hogy ez 40 ezer forint fölött van.

[link]

De szerintem ez is jó:

[link]

2009. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem van egy sport babakocsim eladó,Nagyon künnyű 30ezerért újszerű.4honapig használtuk csak ,de csak addig míg el mentünk a boltba az is itt van 2-3 percre.Nagyon megkimélt állapotba van van hozzá minden szúnyógháló,esővédő .pelenkázótáska,téli nyári uniszex.Nekem fiam van. piros -kék színű a babakocsi.Apróhirdetésen van fönt.Ha érdekel írd meg itt.
2009. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Esprit van. Nem esernyőkocsi, de kicsi, könnyű, elég stabíl és jól is néz ki.(szürke) Németországból hozta valaki.De a www.arvarazslat.hu oldalon is jókat lehet találni.
2009. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!