Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nagyon sirt az éjjel,...

Kisfiam nagyon sirt az éjjel, szinte sikitott..... Kb 30 percenként. Mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés
2 éjjelünk mär ugy telt el hogy nappal alig aludt, este viszonylag könnyen,kb 11 fele.de majdnem 30 percenként ugy sikit fel mintha nem is tudom mi lenne,sosem sirt méG igy,nappal sem ,soha.levegöt is alig kap,és szo szerint a siräst egybevegyiti a sikitässal,olyan szinten hogy sztem mindenki hallja a szomszédban.nem értem mi lhet,megnyugtatni is alig lehet.adok neki teät éjjel,mindig azt kap ha felkel.iszik pär kortyot most ebben a 2 napban és sikit toväbb.tejjel is probälkoztam hätha megéhezett de nem.kéRlek valamit irjatok,mit tegyek,hisz ez nem ällapot:(.
2008. máj. 22. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem irtad mekkora a kisfiad.nem lehet hogy no a foga?
2008. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7 honapos.de az lehet.de igy egyik naprol a mäsikra ilyen hirtelen ...?märmint hogy ennek gondolom lett volna elöjele de nem volt semmi,csak 1 nap még jol aludt.és utäna ,mäsnap meg sikitva megy az éjszaka.nem értem.
2008. máj. 22. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen azt jelenti valami nem jo neki,faj valamije.ezt egy doktornotol jo lenne megkerdezni.de a foga szokott igy fajni mikor bujik,es eggyik naprol a masikra, sajnos ez eltart meg..szoktak erre felirni a dokik valami amivel kenegetni kell a szajinyet a kicsinek es megnyugszik.
2008. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga lehet. Kend be neki Dentinox géllel, ha abba hagyja a sírást, akkor a foga kínozza, mert az szinte rögtön hat. Ha nem, akkor mindenképp beszélj az orvossal.
2008. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Régebben azt tanultam, hogy ha a baba síkításhoz hasonló hangokat ad, az fülfájás miatt is lehet. Az nagy fájdalommal jár. Szerintem nem ártana elvinni dokihoz!
2008. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen vidd el orvoshoz! Biztos hogy valamilye nagyon fáj. A babák akkor szoktak ilyen keservesen sírni, ha fáj valamilyük. Lehet a torka, füle, feje stb... Jó lenne ha látná orvos. Az én lányom akkor sírt így, hogy még szinte levegőt se vett, amikor beteg volt és nem akart se enni, se inni.

Jobbulást, remélem nincs nagy gond.

2008. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

30percenként,val.a füle fáj.Esetleg nem csinálja szopi közben is???

De lehet a fogacskája is.Èn is javaslom a dentinox-gelt.Nekünk bevált.

orvoshoz vidd el még a he´tve´ge elött.

2008. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom a fogától sikít, de jobb ha megmutatod orvosnak vagy védőnőnek. A Dentinox nekünk is bevált, nálunk főleg éjszaka "nőnek" a fogak, de néha előfordul nappal is. A doktornő nekem azt mondta, sikítani csak a fájdalom miatt szoktak, éhségtől csak nagyon sírnak.
2008. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!!!

Nem akarlek meijeszteni de sürgősen vidd orvoshoz!!!Az éles síkitó sírás sajnos nem jó jel!!!Tud nagyon fájni amikor jön a kis fogacskájuk!!Adja a jó isten hogy csak az legyen!!!De ha körülnézel a neten a síkitó sírást sajnos egy súlyos betegség is(agyhártyagyulladás)okozhatja!!!Tényleg nem akartalak megrémíteni de jobb félni mint megijedni!!!

2008. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!