Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig adtatok...

Mennyi idős koráig adtatok bodyt, a babátokra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Ameddig jó rá!Az olyan 1 éves korban van vége :)

Akkor már annyira nem kényelmes neki!

A bolond anyósom még a 4 éves gyerekére is azt ad :S

2009. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én addig amíg szobatiszta nem lett, vagy el nem kezdtük a szobatisztaságra szoktatást, mert a bodyt nem tudja a gyerek kigombolni mikor a bilire ül!Kb 1.5 évesen!
2009. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Unokahugom 2éves,de néha még mindig van rajta.
2009. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi most 13hónaposak vagyunk,de vettem neki 18-24hónaposig bodyt még.Úgyis ősz lesz akkor ,meg tél így nem baj ha nem foga dereka kijönni.Vannak pólói is,de majd meglátjuk.Minden esetre sztem egyáltalán nem baj.egyedül meg úgy sem fog bilizni vagy wc-ni még akkor mert szólni fog ha kell és segítség kell-bízom benne...
2009. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, mi az h egyéves korban van vége és nem kényelmes neki? Gondolj bele, body kis kertésznacival vagy poló, rendes nadrággal, melyik a kényelmesebb a derekának? De nem akarlak bántani, nem azért írtam, fiam 2éves, de még most is vettem neki bodyt őszre, még 104-es méretben is létezik. Védi a drekát, és az a legkényelmesebb neki, egyébként még nem szobatiszta, és én is úgy gondolom, h addig még adok rá, míg nem lesz lesz szobatiszta.
2009. aug. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 15 hónaposom még vígan hordja és még fogja is- jön a hidegebb idő, nem fázik meg a dereka. A szobatisztaságra szoktatásig gondoltam, addigra 2 éves lesz.
2009. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


17 hós a fiam, de a mai napig bodyt hord. Főleg azért, mert imád vetkőzni, és a pólókat folyton kihúzta, felhúzta a gatyájából és levette.

A bodyt még sosem vette le, mert nem tudja alul kipatentolni.

2009. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!