Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mi lehet? 7hetes kisfiam...

Ez mi lehet? 7hetes kisfiam fejboren pikkely szeru szaraz bor van, alatta eleg piros, gyulladt lehet.

Figyelt kérdés
....szoval ez mi lehet vajon? A koszmo is befigyelt, de az inkabb a fejteton. Ez a jelenseg oldalt van,ahol a feje erintkezik a parnaval stb ha alszik,fekszik. Nalatokis volt ilyen? Mi ez es mit lehet tenni h szunjon? Nem mintha engem zavarna, de neki bizti viszket v faj, gyulladt lehet a bore.
2009. aug. 10. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon érzékeny a kis bőre és kidörzsöli az ágynemű. Esetleg irritálja a mosópor, öblítő. Szerintem kérdezd meg az orvost.
2009. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy épp koszmó.Nekünk is olyan volt,olyan sárgás fehéres lerakódás amit ha szárazon kicsit megkaparsz piros lesz a buksija.Ha így van akkor olajozd át neki fürdés előtt,óvatosan a körmöddel meg fürdéskor mikor felpuhul és szép lassan elmúlik.Én serényen szedegettem neki szárazon is,de óvatosan-mivel ekkor láttam csak hol van.Ne aggódj ez majdnem minden babánál előjön,nem veszélyes csak kellemetlen.Elég lassan tűnik el,de csak arra figyelj,hogy ne nagyon kapard ki neki,mert az fájhat is.Óvatosan.13hós baba mamája(sztem a koszmó elleni samponok semmit sem érnek.)
2009. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is ilyen volt az arcbőre a hason fekvéstől. Bepanthennel kentem be 2X, ez volt úgy 2 napja. Azóta szép a bőre.
2009. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koszmó.Az egész fejbőrön jelentkezhet, nem csak a fejtetőn.A Babénak a koszmó elleni samponja nagyon jó!Igaz hogy nem olcsó, de nagyon hatásos és sokáig elég.Egy pár nap alatt elmult tőle a felrakódás.
2009. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!