Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A paromnak mostanaban nincs...

A paromnak mostanaban nincs turelme se hozzam se a babankhoz. Szerintetek a calcium pezsgotabi segithetne?

Figyelt kérdés
A ferjem a sok melo miatt kicsit idegesebb a kelletenel. nem ordibal vagy hasonlok,csak pl ha nem nyugszik meg nala a baba,2 perc utan lerakja a kisagyba h ott bomboljon tovabb. persze ienkor en atveszem. velem is feszultebb,neha be-be szologat. faradt, este 10tol masnap 12 ig melozik es ugye kb 2 ora fele kidol aludni,de az ido alatt olyan bun.ko tud lenni... a kajcsijat en rakom el,bekeszitem mire indul. a calcium pezsgotabival erek el h olyan hatast,h ne legyen olyan nyugos es picit tobb energiaja legyen? vagy mit javasolnatok? magatol semmifelet nem vesz be,igy gondoltam ki ezt,ha szomjas lesz,kenytelen lesz meginni. hetvegen kenyerre lehet kenni :)
2012. okt. 29. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A magnéziumnak van nyugtató hatása.
2012. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
MagneB6
2012. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
es a magnezium nem almosit?
2012. okt. 29. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Magnézium pezsgőtabletta vagy sima tabletta formában. De ne csak abban keresd a megoldást, hanem egyszer-egyszer aludjon egy órácskával többet. Ha csak a fáradtság hozza ezt ki belőle, akkor picit több pihenéssel ez orvosolható. Ha alapból is ilyen, az más tészta. Magamról tudom, ha fáradt vagyok, igenis ingerült vagyok.
2012. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magnéziumot itass vele hetente kétszer. Elég ennyi, mert ezt sem szabad túlzásban vinni.
2012. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen,csak a faradsagtol ingerult. napi 5 orat alszik,pedig en mire hazaer mar kesz vagyok az ebeddel,de furdik,2 naponta borotvalkozik,picit babazik (ha jo kedve van a fiunknak) es igy vhogy kajazassal mindennel egyutt elszalad masfel-2 orahossza mire agyba kerul :(
2012. okt. 29. 13:20
 7/11 A kérdező kommentje:
6 orat akartam irni. ok. magnezium,de nem mndennap. a maradek napon mehet a calcium tabi? vegulis azzal nem artok nem? vagy az az immunrendszerere hat? mondjuk az sem baj,jon a tel.
2012. okt. 29. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a kalcium főleg a csontoknak tesz jót, illetve bizonyos allergiás esetekben, ingerültségre én is a magnéziumot mondanám. Plusz én azért óvatos lennék, nem kell az ilyesmit túladagolni (pl. a túl sok kalcium az érfalon is lerakódhat, stb.). Picit off: tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de nem lehet, hogy a párodat munkahelyi, vagy egyéb gond foglalkoztatja és nem beszélgettek eleget? Nekem pl. apukám olyan, hogy ingerült lesz, ha valami nyomasztja, de nem tudja kibeszélgetni magát.
2012. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
haat. abban a 2 oraban tenyleg nemtudunk eleget beszelgetni,de hetvegen bepotoljuk. olyankor nagyon jol megvagyunk,csak ugye mikor hazaer a 12 -13 oras melobol, teljesen ertheto h kivan a faradsagtol. ezert szeretnek neki segiteni,mert bar nem a legkedvesebb hetkoznap,tudom h ertunk csinalja.
2012. okt. 29. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
A pezsgőtablettákkal azért óvatosan, mert a májat megterheli az üledéke. A köztes napokon adjál valami üdítőt neki inkább. :)
2012. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!