Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől narancsbőrösek a babák?

Mitől narancsbőrösek a babák?

Figyelt kérdés
A narancsbőr a méregenyagok lerakódása. A babáknak már méreg van a szervezetükben? Én aránylag egészségesen táplálkozom, már amennyire ebben a világban lehet. Minden babának a popsiján gödröcskék vannak, vagy ez nem is az?:)
2008. máj. 21. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!Na igen ez a 21.század.Ne haragudj hogy így kezdtem de hirtelen ez volt az első gondolatom, de nem bántásképp írtam.A babák popsija azért ilyen mert sok baba az utolsó héten az anya pocakjába fogy,ez is lehet ok.Meg olyan puha és rugalmas a bőrük ,még csak most fog igazán belenőni a bőrébe.a lányom is ilyen volt, most 2 éves és nyoma sincs a gödröcskéknek.
2008. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az nem narancsbőr :)
2008. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is ilyen a popsija, főleg ha kicsit erősebben simítom meg, tényleg olyan, mint a narancsbőr. De szerintem sem az.
2008. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, megnyugodtam, hogy nem mérgezem a kislányom:)
2008. máj. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!