Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hetes babáknak milyen...

2-3 hetes babáknak milyen gyakran kell, hogy székletük legyen?

Figyelt kérdés
Az én babám 4-5 naponta kakail akkor is hígat. Pukizik naponta többször is, ilyenkor fályhat a pocoja,mert nyűgös. Jó ez így?
2008. máj. 21. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a babád anyatejes, akkor az 5 naponta 1 ugyanúgy normális mint a napi 3. Jó babázást!
2008. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!.Az én gyermekemnek is 4-5naponta volt széklete.Akkor változott meg amikor hozzákeztem a táplálást.Azóta színte mindennap van széklete a gyereknek.
2008. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én lányom vasárnap lesz 3 hetes,naponta 4-5x kakil hígat,és csak anyatejes.A védőnődet kérdezd meg erről.mert nekem azt mondta napi többször kell kakilni.Jó babázást!
2008. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A második válaszadó vagyok.A gyerekem is anyatejes volt nekem a védőnőm és a gyerekorvosom is azt mondta,hogyne ijedjek meg, mer az anyatejes babáknál előfordul,hogy 4-5naponta van székletük
2008. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó ez így :)

Esetleg nem iszol te sok tejcsit, attól is pukizhat sokat...

2008. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 1 hónapos a kislányom, és kb.két hete 3-4 csak naponta 1x van széklete, az is híg és nyákos. Előtte naponta 3-4x is volt. Anyatejes baba, bár napi egyszer-kétszer kap egy kis tápszert is, mert nem elegendő a tejem. A gyerekorvos azt mondta, ez normális, de én is aggódom...viszont sokat pukizik :)és fáj a pocakja is, arra angolvizet adok neki. Beszélj az orvosoddal, hogy megnyugodj.
2008. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!