Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy a 2 hetes...

Mitől lehet, hogy a 2 hetes babám nagyon erőlködik minden puki előtt? Kakálással semmi gond, odafigyelek h mit eszek és mégis erőlködik. Már adtam infacolt is és mégis. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld tornáztatni.Nálunk elmúlt,most a lányom 4 hónapos,e´s 2hete ismét kinlódik minden reggel,arra ia ébred fel,hogy pukiznia kell.Napközben semmi gond.

ha a lábait óvatosan a hasához nyomod,majd leengeded.

2008. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A védőnők szerveznek babamasszázs tanfolyamot, érdemes lenne elmenned, nagyon sokat tudnál ilyenkor segíteni a kicsidnek.
2008. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, vegyél angol vizet a gyógyszertárban, 1800 Ft, de megéri. Segíteni fog neki a pukizásban. Kipróbáltam én is, sokan ajánlották és sok helyen is olvastam róla.
2008. máj. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!