Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki főzeléket ad a babájának,...

Aki főzeléket ad a babájának, összeturmixolja (ha még nem eszik darabosat)?

Figyelt kérdés
Megfőzöm a zöldséget (bab, tök, stb), megcsinálom a "babahabarást" :-) és összeturmixolom?
2009. aug. 8. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, én turmixoltam amíg még nem tudott darabosat enni. De mennyi idős babának akarsz babot adni? Azt elég sokáig nem ehetik, mert pocakfájást eredményez.
2009. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 4-6 hós, babot ne nagyon adj...:) inkább ilyesmit: fözz krumplit, répát, kis cukkinit egybe, és turmixold össze kevés főzőlével vagy kis tápi/anyatej mehet bele. Ha már hust is eszik, mehet az is egy kevés, pl csirkemell.
2009. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Zöldbabra gondoltam, és 11 hós baba :-) Még csak két foga van lent, nem eszi még a darabosat. Próbáltam neki csak úgy, hogy összetöröm villával, de elutasítja.
2009. aug. 8. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az enyém se ette a darabosat sokáig. Most 22 hónapos, és képzeld, eddig alig volt hajlandó olyat enni, amiben darabok voltak, csak a kekszet, kenyeret, ilyeneket ette simán, de a főzeléket nem. Kb. egy hónapja kezdte azt, hogy nem eszi a turmixolt ételeket, hanem ugyan úgy eszik, mint én, eddig még kanalat sem akart a kezébe venni, most meg egyedül kanalazza a zöldséglevest, villával eszi a virsli karikákat, szóval nincs ezzel baj egyáltalán. Amúgy az én fiamnak 13 hónaposan jött ki az első foga, de a kenyérkét már fogínnyel rágta anno.
2009. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!