Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami baja a babámnak,...

Lehet valami baja a babámnak, ha sűrűbb a tápszer, mint ahogy javasolják?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy az a cumisüveg, amiben a tápszert kevertem, nem jól van bejelölve, többet mutat a "mércéje", mint a tényleges víz, tehát ha 50 ml van benne, akkor 70et mutat. És ugye ez alapján kevertem a tápszert.

Még csak 8 napja kapja a tápszert és csak kiegészítésnek anyatej mellé. Napi max 300 ml-t evett így, de inkább kevesebbet. 4 hós a baba.

Ugye nem okoztam gondot ezzel?

Ja, amúgy a cumisüveg Baby Bruin, műanyag, 150 ml-ig van számozva. Csak ha valaki használ még ilyet, nézze meg.


2009. aug. 7. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy h nem jól van számolva? szerintem ez hülyeség. hát nem hasraütés-szerűen mérik be azért a cumisüvegeket. erre honnan jöttél rá?
2009. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van 2 másik fajta, egy chicco, meg egy avent, abban mindkettőben 50 ml-t mutat, majd ugyanazt áttöltöttem ebbe a baby bruinba, és ott meg majdnem 70et. Szóval a másik kettőben egyezik, ebben meg nem. Innen jöttem rá.
2009. aug. 7. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor szerintem ne használd. inkább a másik 2-t, ami egyezik.

elméletileg nem szabadna süríteni sem, meg hígítani sem, de ennyitől nem lesz semmi baja, de inkább a többit használd.

2009. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Természetesen a másik kettőt használom, csak aggódtam, hogy nehogy ennyitől baja legyen. De akkor nyugodtabb vagyok. Köszi!
2009. aug. 7. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én volt hogy sűrűbben adtam,mert mennyiségre elég volt a lányomnak a 100ml,de hamar éhes volt utána,és egy kanállal többet tettem bele,így tovább tartott,több kalória volt benne.
2009. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 7. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!