Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van, hogy minden nap kb...

Miért van, hogy minden nap kb 3 körül el kezd üvölteni a kisfiam?

Figyelt kérdés
4 hónapos. Ebéd fél 1 körül van, fél 2-2 körül már álmos, van, hogy alszik is egy 20 percet, de nem többet. Aztán 3 órára egyszerűen elkezd üvölteni, előtte nem lehet ágyba dugni, akkor meg nem lehet megnyugtatni, üvölt bármilyen pózban bárhogy ringatva, szórakoztatva, meg is itatom, már hetek óta ez megy, úgyhogy volt időm próbálgatni. Aztán sirva elalszik. Nektek volt/van ilyen? Mit javasoltok? A következő evés amúgy 4-fél 5 körül van. Ha ránézek, fáradtnak tűnik szerintem. Éhes nem lehet, mert már egy ideje kevés a tejem, és tápszert is kap pótlásnak, és a többi etetésnél nem ilyen. A hasa sem fáj, mert nem úgy sir, az előtte ebéd után szokott, és ki is masszirozzuk neki.
2009. aug. 7. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is van hasonló. 3 hónapos és gyakran du 6 után mintha valami nagy gondja lenne elkezd visítani; löki ki a cicit , lök el engem, ha sétálok vele , ha beszélek hozzá ;az se használ; meg-megnyugszik és újra elkezd nyafizni... kb. 1 óráig van ez, aztán kezd lenyugodni, fürcsizik, utána rendesen eszik. Valahol olvastam, hogy állítólag ilyen késő délután jön ki a kisbabáknál a napi feszültség. Nem tudom ez igaz -e? Engem is érdekelne hasonló tapasztalat!!!!:)

2009. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondtam hogy megfogtam az isten lábát a kisfiammal. De születése óta 17:30 kor mintha kicserélték volna. Hiszti, nyügi és stb. ELFÁRADT. Aludni még nem akar, csak a napi sok információ már elég volt neki. 18:30 fürcsi, vacsi és utána alvás.
2009. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, 2,5 hónapos a kislányom. Fél 6tól nem lehet vele bírni... Igen, elfáradnak a picik. Rengeteg információt kapnak napközben, és ők még nem tűrik jól a stresszt. nem tudják máshogy, csak sírással, hisztivel levezetni. Attól végképp kifáradnak és elalszanak. Ez van. Idővel elmúlik.
2009. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!