Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, hogy ne másszon...

Mit csináltok, hogy ne másszon fel a babátok az ágyra?

Figyelt kérdés

Elmúlt egy éves,és sajnos már fel tud mászni több szobában is az ágyra.Eddig egyedül is elvolt a saját szobájában is,de most méginkább figyelmet igényelne ne essen,mert a hátrafelé leszállás még nem megy.

Mire végre egyre ügyesebb lehetne,és tudnék mellette dolgozni,erre most egy újabb veszély forrás.


2009. aug. 7. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanítsd meg lemászni.

Lányom előbb tanult meg lemászni, mint fel...

Én nem féltem, bárhol ott hagyhatom, nem esik le. Se székről, se ágyról, se hintaszékből..

2009. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. 13 hónapos a fiam és 1 hónapja mindenre felmászik, de az egyik kedvenc az ágy. Amit tehetsz ne tiltsd neki, hanem mutasd meg, hogyan kell ügyesen lejönni. Az enyém egyszer leszaladt és azóta nagyon óvatos és már úgy fel meg le pattan, mintha mi sem lenne természatesebb dolog.
2009. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megtanítottuk lemászni.14.5 hós,és tökéletesen elsajátította.Most már a lépcsőn is hátrafelé megy le.Az első perctől hagytuk az ágyról lemászni,de már az első alkalommal mutattuk neki(mivel ő sem tudta).Megfordítottuk,és közben mondtuk,lassan menj,először az egyik lábad stb.,stb.Kb.1-2 hét alatt mestere lett a dolgoknak.
2009. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam is hamarabb mászott le, mint fel. Igazítsd, hogy hogy csinálja, s mondd is közben. Szerintem, ha felmászni ügyesen tud, csak pár nap, és elsajátítja a lemászás tudományát is.
2009. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,próbálkozunk:-)
2009. aug. 8. 05:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!