Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik a napotok egy év...

Hogyan telik a napotok egy év körüli babátokkal? Valamit rosszul csinálok, szerintem.

Figyelt kérdés

Mi nagyon sokat unatkozunk.

Egyszer alszik egy nap,azt is délelőtt,de a játszón sem lehetünk utána egész nap.


2009. aug. 7. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki játékokat,babát stb.Egyedül is eltud már egy ekkora gyerek játszani.Te pedig csináld a dolgod,olvass stb.Nem kell mindig a gyereken lógni,mert soha nem lesz önálló.Meg kell tanulnia egyedül elfoglalni magát,Ha hagyod,nem fogtok unatkozni.
2009. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, az én kicsim is egy éves. Ő még egyedül nem igazán akar eljátszani, azt szereti ha én is ott vagyok mindig, ezért inkább bevonom őt a dolgaimba. Pl. segít teregetni, odaadja a ruhákat. Ha mosogatok, akkor neki is teszek egy tálba kis vizet, meg műanyag poharat, kanalat, ő is mosogat a maga módján. 2x megyek vele játszótérre, mindig gyűjtünk valamit. Sokat nézegetünk könyveket, táncolunk, énekelünk, ezzel azzal próbálom lefoglalni, meg egy kicsit tanítgatni. Szerintem te is próbáld meg otthon egyre több mindennel megismertetni, engedd a konyhában játszani, vagy kirámolni egy-egy fiókot, építeni valamit. Egyébként biztos vagyok benne, hogy semmit sem csinálsz rosszul! Milyen temperamentumú a babád, energikus vagy inkább nyugodtabb?
2009. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én még soha nem unatkoztam a fiam mellett. 13 hónapos, imád autózni, meg az ilyen formabedobós játékokat, nagyon jól feltalálja magát, délelőtt 7 körül felkel evés tátszás, aztán séta vásárlással egybekötve. Mostanában már 10 körül elálmosodik alszik 3 órát, felkel eszünk, jászik, rosszalkodik, hogy menjünk már. Leviszem a játszóra 2 órát általában mindig lent van, aztán már kb 6 óra akkor vacsi még játszás kis tv, fél8-kor fürdik 8kor már alszik.
2009. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 7körül ébred,reggelizünk,segit takaritani,teregetni,utánna séta,hazaérünk tizorai,pici játék és tente.11-2ig ha nemis alszik fekszik pihen ebéd,utánna játék,csavargás,6körül vacsi 7ig pancsi 8kor tente.
2009. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!