Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek legjobb barátnöm...

Mit vegyek legjobb barátnöm 1. babájának születésére?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami szép ruhát vagy egy csomagot állítass össze amibe pl..fürdető,babaolaj,esetleg valami kis játék ilyesmi..:)
2009. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy babatörölközőt, amibe belehímezteted a nevét. De a fentiek is jók.
2009. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután a tapasztalataim szerint az ember gyakran sok egyforma, vagy felesleges dolgot kap,én megkérdezném,mire van szüksége! ha nem akarod,a mostaninál eggyel nagyobb méretű őszi ruhák biztosan jól jönnének! Az én Fiam most volt egy, onnan gondolom...:-) No meg inkább játszik a merőkanállal,mint a 10 000ft-os játékaival!
2009. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezeket.én nagyon örülnék ha kapnék a babámnak.

[link]

[link]

2009. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

valami hasznosat vagy valami maradandót szeretnél?

én maradandót vennék, valami személyeset, pl lehet csináltatlni (media marktnál is) olyan macit , aminek a pólójára lehet fényképet nyomatni. lehet egy ultrahangos képet a babáról, vagy anyuci apuci képet rá.....

babanapló is jó ötlet szerintem.

ha hasznosat szeretnél, kérdezd meg a bnőd, hogy mi az amit szeretnének megvenni a kicsinek, de még nem tették.

játék, fölösleges , mert az első hónapokban nem fog kelleni neki.

2009. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Pelenkát. Arra mindig szüksége lesz:)
2009. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Én egy megapack popsitörlőnek örültem legjobban. A babakozmetikumok azóta sincsenek kibontva, mert eleinte gyógyszertárit, később meg másfajtát használtunk.

De személyes ajándék is jó ötlet. Ha nagyobb méretű rühát veszel figyelj oda, hogy milyen évszak lesz akkor.

2009. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltattam a barátnőm kislányának egy aranyos macis díszpárnát, amibe belehímeztettem a kislány nevét és születési dátumát. Nagyon örültek neki, azt mondták, h ilyen személyeset nem kaptak senkitől.
2009. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem is valami személyeset... én készítek ilyeneket, apró ingecskére ráhímzem a baba nevét és a születési adatait, az ingecskét is én varrom, szerintem nagyon egyedi, be is keretezem. Most sajnos nem jó a varrógépem, de ha nem sürgős megcsinálhatom később.
2009. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kis pléd( kocsitakaró), zenélő-felhúzható játék a kiságyra, vagy épp a forgó-zenélő, kérdezz rá, hogy van-e már.
2009. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!