Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hos a kislanyom. Miert nem...

10 hos a kislanyom. Miert nem kell neki mar a tejpep?

Figyelt kérdés
szinte egyik naprol a masikra utalta meg akar milyen fajtat adunk neki nem akarja kinyitni a szajat ha megerzi az izet.
2009. aug. 6. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg szívesebben esztik más rendes ennivalót,megunta a tejpépet,amit nem is csodálok.Adj neki gyümölcsöt,zöldfőzelékeket,túrót,tejfölt stb.
2009. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jo de en az esti 8 orasi evest valtottuk ki vele es a tegnap muszaj volt adjak neki paprikas krumplit de azt megette.azt foztem a tegnap magunknak.de abbol nem eszik ojan sokat mint a tejpepbol evett mindig olyan joizzuen ette.
2009. aug. 6. 17:42
 3/6 A kérdező kommentje:
a gyumolcsot is csak ugy eszik ha o haraphatja le a barackot es a banant jo de akkor az almat hog fogom adni neki ezentul eddig is csak ugy ette meg ha benne volt a tejpepbe.
2009. aug. 6. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg másfajta tejpépet, vagy gabonapépet, rizspépet.

valami egész más ízesítésűt, pl. málnásat, csokisat

lehet, hogy megunta.

2009. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mi is jártunk igy!Én a tejpéphez kevertem üveges gyümölcsöt,őszibarackot,banánt,málnát,almát,amitől finomabb lett és igy már szivesebben megette!

Próbáld ki,hátha igy bejön!

Sok sikert!:)

2009. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszike az eddigi segitsegeket is !!!! de sajnos en nem ertem o tudja mar feltudja fogni hogy az tejpep ami keszul ha elotte csinaljuk vagy ha ugy csinaljuk hogy o addig bent van a szobaban hogy ne lassa akkor is tudja hogy tejpep ha ebedre fozom neki a fozit es latja ha nem is latja ugy nyitja a szajat ra de ma is ahogy leultettem hogy egye meg a tejpepet egyenesen fordult ki a szekbol pedig meg nem is kostolta. de most nagy gondban vagyok akkor mit adjak 20 orakkor neki enni ?fozzek megint zoldseget husival vagy mit igy lefog fogyni mar fogyott is egy par dekat.nincs vele baj jo kedvu eros a tejet nagyon szereti a fozeleket ebedre 150 vagy van hogy na jo az ritkan a spenotbol amit egyszer vagy ketszer kap egy heten abbol van hogy 200ml is,tejet 240ml.vagy 210 megeszik sott a szendvicset es a piritos kenyeret is reggelire a pufulecet is a kekszet is a sost is szoval mindent amit adok neki a turorudit es agyumolcsot van egy nap eszi masik nap nem. 9 kilo.75cm.
2009. aug. 7. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!