Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék tapasztalatokat...

Szeretnék tapasztalatokat erről a babkocsiról: Baby Desing mini. Akár saját tapasztalatból akár hallásból. Vagy ha tudtok jobbat ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem Baby Design Rider van.

Amikor vettem,a minit is néztem mert mindenképpen valami könnyű kocsikát szerettem volna venni utazni,meg kis helyen elférőt.Hát a minit én nem találtam elég stabil kocsinak,ezért választottam a Ridert.Ez esernyőre csukódik,nagy kupolája van,van téli lábzsák hozzá,majdnem vízszintesig fektethető,kényelmes a belseje,újszülöttnek belefért a textilmózes.Nagyon elégedett vagyok vele,a második babámnak használom.

Persze árban a Rider több volt,2 éve 36,900ft.

Üdv,sikeres választást.

2009. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.Azt megmondanád, hogy miben nem volt stabil a Mini? a váza?vagy maga a fekvőfelület?Igazából nem akartam ennyire drágát venni ezért néztem a Minit.
2009. aug. 9. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja,látom már új a mini is.Igen,a vázát sem találtam eléggé stabilnak,és nem találtam elég kényelmesnek.Nincs fejtámasza oldalt,és az ülőfelülete meg az első karfája nem tetszett.Meg nekünk alváshoz is kellett,hogy kényelmes legyen.A Ridert stabilabbnak,és biztonságosabbnak találtam.

Persze látom az árában jó nagy a különbség,a mini 18490 a Rider meg már 42670.

Hol nézted a minit?

Mert én úgy rendeltem egy cégtől,és az oldalukon a minihez hasonló árban sokkal jobbnak tűnő kocsik is vannak a mininél.

Futár szállít házhoz,ha jól tudom 1200 vagy 1500ft-ért országosan.

2009. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A minit én is egy kicsit bizonytalannak találtam, én walkert vettem, 26.000.- ft-ért, teljesen elégedett vagyok vele. Bár bolygókerekes, tökéletesen használható falusi terepen is!
2009. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!