Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyitott valaki Start számlát?...

Nyitott valaki Start számlát? Melyik banknál érdemes nyitni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi nyitottunk. Hogy hol érdemes nyitni? Hát ez attól függ milyen igényeid vannak? Én bementem több bankba is, kb ugyanolyan feltételekket adnak, de én ott pöccentem be, amikor közölték, hogy nem elég az eredeti határozat a családi pótlék kifizetésről, hanem be kell mennem az államkincstárhoz kérni egy igazolást, hogy valóban kapom. Így mi az államkincstárnál nyitottunk.
2009. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia,ketten várjuk a válaszokat!

én is ép ezen töprengek.

a napokban kaptunk levelet az Államkincstártól,hogy megnyitották,és rátették a 42.500 ft-t.

de én is szeretném bankba átvinni,csak nem tudom melyikbe lenne a legjobb,vagy mindegy melyikbe?

2009. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi nyitottunk az erste banknál, mert ott van számlám. de én úgy tudom, bár utána kellene nézni, hogy mindegy melyik banknál van, mert nem vehetnek le kezelési költséget és a kamat, ami minimális ugyan, de megy rá, az kötött, azaz mindenhol ugyanannyinak kell lennie.Azt tudom, hogy egy évben max.200e ft-ot tehetsz rá.
2009. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem max.120 ezret?

én így tudom.

2009. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Max. 120 ezer. Én a Budapest Bankot találom a legjobbnak, 9,75% a kamat, csak tapasztalatokat szeretnék.

Én májusban szültem, de még semmilyen levelet nem kaptam a MÁK-tól, csak a határozatok a csp-ről.

2009. aug. 6. 12:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahová a családit utalják,csak ahhoz a bankhoz lehet menni.Legalábbis nekem ezt mondták.Mivel én Erstés vagyok és nekem utalja az államkincstár a csp-t,nekem lehetett csak nyitni.Amúgy szerintem nem nagyon lehet különbség bank és bank között.

Az 1. válaszolónak:Ne hagyjátok,az államkincstárban,mert ott nem tudtok hozzárakni semennyit,ha esetleg valamikor szeretnétek a jövőben!

2009. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Budapest Banknál nyitottam, ott a legjobb a kamat, pedig a családi pótlék a k&H-hoz, a Gyed pedig az Otp-hez megy. Ennek semmi köze ahhoz, hogy hol nyitod meg. S az egyik válaszolónak valószínűleg azért kellett igazolást kérnie a családi pótlékról, mert valószínűleg régebbi volt 1 hónapnál az eredeti. Szóval erre figyelj. Ha már megigényelted a családi pótlékot akkor kb. 2-3 hét és küldik az igazolást!

2009. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül a BB-nél megnyitottuk!
2009. aug. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!