Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetesen ajánlott kontroll...

Hány hetesen ajánlott kontrollvizsgálat a babának?

Figyelt kérdés
nekem nem mondták,hogy menni kéne meg zárójelentésen se volt feltüntetve. Egészséges négy hónapos lányom. kíváncsi vagyok a véleményetekre. olyan ostoba védőnőm van mindenre magam kell,hogy rájöjjek.
2009. aug. 5. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem havonta egyszer kijött a gyerekorvos magától és megnézte a gyerekeket.
2009. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, milyen kontroll? A sima háziorvosnál? Mert oda az oltások miatt úgyis menned kell. Négy hónaposanis van pl. pont oltás.

Ha más baja volt, akkor ha nincs feltüntetve a zárójelentésen, akkor nem kell menni.

De ehhez mi köze a védőnőnek??? Hogy neked mikor kell visszamenni a gyerekkel az ORVOSHOZ? Nem is értem...

Talán inkább a háziorvost kérdezd, amikor mész a 4 hónapos oltásra.

2009. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetes volt a kisfiam, amikor vinni kellett kontroll vizsgálatra a kórházba. Ahhoz a főorvos asszonyhoz, aki a csecsemőosztályon is vizsgálta. Ezután kb 3 hónapos korában még egyszer. Azóta csak a gyerekorvoshoz járunk.
2009. aug. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt valami probléma,a szülésnél?Nekem egyáltalán nem kellett a kórházba (ahol született)visszavinni kontrollra.Egyetelen 1 kontrollra kell majd vinni és ez az orthopédia,de majd csak ha már jár.4 hónaposan voltunk orthopédián,nem találtak semmit,minden rendben.
2009. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 6 hetes kontrollra kell menni a kórházba, de időpontot csak a 8. hétre kaptunk :) Egyébként a védőnő mondta hogy ez nem kötelező. Problémamentes volt a szűlés, meg minden, de a záróni nálunk rajta van, hogy 6 hetes kontrollra telefonon kérjünk időpontot.
2009. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!