Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babák általában...

Fotucsok kérdése:

3 hónapos babák általában mennyit sírnak?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 3 hónapos lesz. Az éjszakát végigalussza, azzal nincs baj, de napközben, ha elfárad sírdogál és nehezen alszik el. Főleg itthon. Ha sétálunk kocsival, abban hamarabb, de itthon mindig cicizve szeretne aludni, én meg azt nem szeretném.
2009. aug. 5. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
szia au én babám is 3 hos minimálisan sir perzse vannak hisztis napjai is, csak anyatejes a babád? van cumija?
2009. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A te kérdésed felett van az enyém. Ott leírtam milyen most az én 3 hósom. Ha elfordítom a fejem és nem vele foglalkozom vége a világnak. Most ilyenje van, bár nagyon remélem nem sokáig, nehezen viselem.
2009. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak anyatejcsis, és játszócumija van ugyan, de nagyon ritkán fogadja el. Az ujját is szopizza néha, de még az sem anyira tudatos, így aztán csak a cici nyugtatja meg, altatja el. De az a vicces, hogy ez csak itthon van így. Mintha tudná, hogy séta közben úgysem tudom ciciztetni, így akkor elalszik, bár ahhoz is oldalra kell fordítanom, mikor nyügi kezd lenni.

2009. aug. 5. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
A kocsi elringatja, könnyebben elalszik benne, mint a kiságyban. Ilyen korában délelőtt a kiságyban altattam, déltől séta aladt aludt 1-2 órát, délután megint az ágyában, na az ment nehezen. Ha nem bírtam vele, kivittem és szépen elaludt. Aztán szép lassan megtanulta az elalvást is, ahogy mást is tanulni kell. Ha mindig ugyanúgy altatod és kb ugyanakkor, szépen meg fogja szokni. Ahogy nő, ez a dolog könnyebb lesz!
2009. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a séták a rekkenő hőség miatt mindig változó időben vannak. A reggel 9-től 11-ig tartó, az általában megvan, akkor még elviselhető az idő, de délután már csak akkor megyünk, ha nem üt meg hőguta. Talán ősszel jobb lesz, meg ahogy nő. Igazatok van. Köszönöm
2009. aug. 5. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Feletted levő vagyok, megint. :)

A kidfiam dettó ilyen séta közben. Amint megindul a kocsi, bealszik. Ha megáll, egyből nem tetszik neki. Mostanában már talán többet van fent, néha elnézeget. Ez nekem is jó kikapcsolódás, de hát ugye nem lehetünk kint egész nap. Plusz néha szégyenlem magam, nem kívánkozom le, mert igénytelenül nézek ki, mert időm sincs rendbe tenni magam néha, hogy hajat mossak, meg ilyenek. Cska akkor, ha este elalszik. Bár a nap végére hulla vagyok, így annak is örülök, ha épp lefüdök.

Nálunk viszont a cumi bejön. Ha álmos, a cumi elengedhetetlen. :)

Nem tudod a babakocsit bevinni a lakásba? Talán ez is jó lenne. Bár nekünk van itt fent is egy (egy öreg kocsi, de a ringatásra pont jó), nekünk nem mindig jön be, főleg mostanában, de nektek lehet bejönne.

2009. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!