Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ido telt el babatoknal...

Mennyi ido telt el babatoknal az egy kezen vezetes es az O egyedul lepegetese kozott?

Figyelt kérdés
1eves a fiam
2009. aug. 5. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Néhány hét, max. 1 hónap. 11 hós lett éppen, ennek egy hete és már itthon nagyon ügyesen megy, igaz kisebb távokat, meg az utcán is egy-két lépést, de ott még azért kell neki a kezét fogni a biztonság kedvéért.
2009. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egy hét telt el, mivel nem voltam hajlandó vezetgetni, arra szerettem volna öszztönözni, hogy próbálja egyedül. Több helyen azt olvastam, hogy káros lehet a kézen vezetgetés. Úgyhogy egy lépéssel kezdte aztán minden nap kicsit többet tett meg. Eleinte mindig volt a kezében valami, csórikám azt hitte úgy kapaszkodik.:-)
2009. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vezetgettem, szerintem nincs azzal semmi baj. Biztonságérzetet nyújt neki, ha fogja a kezem. Nálunk kábé két-három hét telt el míg egyedül is ügyesen ment. Amikor már érzed, hogy nem feltétlenül az egyensúlya érdekében fogja a kezed, akkor már érdemes elengedni, és hívogatni, hogy tegyen rövid távokat, pl apa és közted vagy a bútorok és közted.
2009. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!