Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, kéritek az Anya,...

Anyukák, kéritek az Anya, taníts engem! C. könyvet? Elküldöm szívesen!

Figyelt kérdés

Az előbb volt egy ilyesmi kérdés, és hirtelen elküldtem két anyukának. Eszembe jutott, hátha még valaki szeretné :)

Küldjetek emailt, ha szeretnétek!


2009. aug. 5. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én szeretném,de nem tudom,hogy lehetne neked e-mailt írni :(
2009. aug. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Beállítottam az emailemet.
2009. aug. 5. 18:49
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia, engem érdekelne!

Köszi:)

2009. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnek ilyen bunkók egyesek! Szegény kérdező csak jót akart, hogy elküldi akit érdekelne, erre meg jöttök itt a szerzői jogokkal. Kit érdekel?
2009. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Engem is! :)

Köszönöm!!

2009. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne!

Nagyon köszönöm!

Jó éjt mindenkinek!

2009. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha tudod nekem is küld át légyszi.

Köszi

2009. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%
miután bunkónak lettünk kikiáltva mert elmondtuk hogy lenne a helyes, azt tudom tanácsolni minden kedves kéregető anyukának az utolsó hozzászólásokban hogy neveljétek csak csalásra a gyerekeiteket majd, de ne nagyobbra mint ti csaltok ezzel, hisz bunkónak kiáltanak ki ha csak valamit is mond az ember mi a helyes.
2009. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves 21.30-as! Sztem pedig TE vagy bunkó!Aki azt tanácsolta,h ne küldje,nem bunkóságból tette,hanem azért,h véletlenül se legyen problémája ebből a kérdezőnek!Ez egy tanács volt,nem utasítás!Ettől függetlenül mindenki azt csinál amit akar,és persze a következményeket is mindenki saját maga vállalja...az egy jó tipp volt,h küldje el a linket.Ezzel segít is meg nem is...szval "kedves" 21.30-as előbb gondolkozz,aztán írj!!!
2009. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hűha! Lányog elég legyen a hormontúltengésből! Ha valaki segíteni akar akkor meg kell köszönni, ha nem kéred, hát akkor nem. Nem erőszak a disznótor. Úgy látom mindenki itt ereszti ki a gőzt, csak az a baj, hogy közben egymást ba...gatjuk! nemááááááá

Ja bocsi én is szeretném nagyon! És köszi mindenki nevében hogy gondoltál ránk! Ha mindenki ilyen lenne.... :(

2009. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!