Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha jó meleg van kinn (májusban...

Ha jó meleg van kinn (májusban) , egy egy hónapos babát mennyire kell felöltöztetni ha kimegyünk vele a kertbe?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne égessemega nap és a fejét is óvni kell a napszúrástól, ha lehet árnyékban legyen. elég ráegy kis body, csak ne fújja a szél ha nagyon fújna.Napernyő!!
2008. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kis body, rövid ujjú vagy hosszú? Sapka kell? Rugdy nem kell? Köszi a válaszod :-)
2008. máj. 19. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is egy hónaposak vagyunk, ez nekem is örökös probléma, mit adjak rá..

Ha babakocsiban hagyom, akkor rövidujjú body, hosszúujjú rugd, sapka és takaró derékig.

Egyébként is uez, takaróban viszem ki ölben is, ha csak a kertbe megyünk 10percre.. még nem mertem lejjebb öltöztetni, de iszonyat meleg kezd lenni, lassan szerintem lejjebb lehet öltözni. Valóban az a fontos, hogy a naptól távol!

2008. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az legalább olyan fontos, hogy ne kapjon hőgutát a pici, minthogy ne fázzon meg! Árnyék-félárnyék, sapi, body, rugi, ha hűvösebb idő van egy vékonyabb takaró. Szerintem elég.
2008. máj. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. máj. 20. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Kint már szinte melegebb van, mint bent a lakásban/házban. Tehát jobban nem kell felöltöztetni, mint bentre. Persze, ha nem 21-22 fok alatt van a hőmérséklet, mert akkor igen! Sapka kell, hogy védje a fülét a széltől, illetve a kutacsát. Nap ne nagyon érje, ezért vagy árnyékban legyen, vagy egy vékonyka takaróval be kell takarni. Én vettem neki 50+ faktoros spray-t, kifjezetten piciknek! Ha nincs szél, én nem szoktam betakarni! 26 fokban minek?
2008. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!