Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj-e, hogy nincs percre...

Fotucsok kérdése:

Baj-e, hogy nincs percre pontos napirendünk?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam mindjárt 3 hónapos, de nem minden nap ugyanabban az órában percben eszik. Van hogy a 11 órás evéskor még alszik, akkor nem ébresztem. baj ez?
2009. aug. 5. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogy baj.Szerintem azért percre pontos napirendje nincs senkinek.Nehogy felébreszd...A lényeg szerintem az,hogy bizonyos dolgok mindig ugyanakkor legyenek.(pl. fürdés,esti lefekvés). :-)

2009. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém nyolc és fél hós, és még mindig nem eszik ugyanabban az időben. Csak kb van behatárolva. Mi sem mindig ugyanakkor eszünk, és nem is ugyanakkor éhezünk meg.
2009. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor még az én babámnak sem volt napirendje. Nagyjából 6 hónap körül lett.

Ne izgulj!

2009. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem percre pontos napirendetek soha nem lesz. Bármi közbejöhet, és a baba is hétről hétre változik. Legalábbis nálunk így volt. Alig szoktam meg valamit az egyik héten, már kezdődött valami új a másikon. Körülbelül próbálj napirendet tartani, bár szerintem azzal is ráérsz még egy kicsit, de ne ragaszkodj görcsösen, mert az neked sem és a babának sem jó.
2009. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nagyon megnyugtattatok! A vacsi és fürdés - alvás mindig ugyanakkor van, azzal tényleg nincs is gond. Örülök,hogy ezeket írtátok. Mindenkinek üdv és minden jót.
2009. aug. 5. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Ettől a halál pontos napirendtől komolyan a falra tudnék mászni. Ez olyan, mintha anyukám ide költözne hozzánk és állandóan a seggembe lenne, hogy mikor ehetek, játszhatok, alhatok. Vagy mikor vehetek levegőt.....!?!?!

Nekünk is van egyfajta napirendünk, általában azonos időkben eszik, fürdik és egyebek, de sosem percre pontosan. Volt olyan, aki kérdezte, hogy mikor kellene enni a kisfiamnak? Mondom úgy 2-kor. Erre: nahát már elmúlt 2. Miért nem etetem már? A gyereknek meg kell szokni, hogy 2 óra és kaja. :O

Ha még nem éhes, minek tömjem?

Nem kell görcsösen ragaszkodni a napirendhez. Mi sokat jövünk-megyünk és még sosem volt bajunk emiatt.

Ha te úgy látod, hogy ez így nektek jó, akkor fölösleges változtatni! Ne vadidegenek mondják meg, hogy hogy alakítsd a babád napirendjét! Maradj csak ennél nyugodtan! :)

2009. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, lés ahogy lőttem is írták... a babák állandóan változnak. Mire egyfajta napirend kialakul jön megint valami, ami felborítja!
2009. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!