Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinyithatom az ablakot már 4...

Kinyithatom az ablakot már 4 hetes babám szobájában, ha ő is bent van? 27 fok van az emeleten, szegénykémnek az nagyon meleg!

Figyelt kérdés

És egy kis kereszthuzatot mikortól lehet csinálni, mennyi idős korától?



2008. máj. 19. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

En az olvastam, az idealis a 20-22 fok a babanak, a 27 nagyon meleg!

Szerintem nyugodtan nyiss ablakot, pici sapi ra, es a szello sem bantja a fulecskejet!

2008. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hogy bírjátok? Nincs szigetelés? Az egy felnőttnek is sok.

Hűvösebb helyre kellene vinni a picit, mert ez a hő nagyon sok. Tud így nyugodtan aludni?

Persze, nyiss ablakot nyugodtan.

2008. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtam nyiss ablakot. Ha nem süvít keresztűl a szél akkor kis huzat lehet. Nálunk már minden ablak nyitva van :)
2008. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemcsak ablakot kéne nyitni, ilyen jó időben már simán ki is viheted a levegőre!

Én úgy csinálok huzatot, hogy addig olyan helységbe megyünk, ahol épp nincs huzat.

2008. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már a kórházban kinyitottam az ablakot, pedig február volt. Tiszta szauna volt a kórteremben.
2008. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!