Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi vizet ihat 2 hós...

Mennyi vizet ihat 2 hós babám? Néha pótolni kell neki tápival, ezért szoktam vizetadni. De tegnap már a tápisem kellett neki csak a viz. Ha sokat iszik nem lesz baj? Ti kb. hány ml vizet adtok 1 nap, aki szokott adni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hetes a kislányom, csak anyatejet eszik. Nagy melegben szoktam neki vizet adni a szopizások között, ha megszomjazik, ilyenkor egész nap max. 80 ml-t iszik meg vízből.
2009. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon meleg volt, az akkor 2-3 hós lányom volt hogy 1 húzásra megivott 100 mili teát, nem kellett neki se cici se táp, s el is aludt a teán.

Mikor ébredezett, adtam neki cicit, s akkor elfogadta. Mai napig ez van.

Van hogy nekünk sem esik jól az étel, csak az üdítő, ő is így van, az anyatej vagy a táp egy zsírosabb laktató dolog, nem szomj oltó.

Normál napon 100 milit iszik meg, nagy melegekben 200-at.

Ma már hűvösebb van, meglátod többet fog enni mint inni.

2009. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányom max 1 dl teát iszik meg nagy melegben, amúgy csak anyatejet kap.
2009. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 5. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!