Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 téma érdekelne. Tapasztalato...

2 téma érdekelne. Tapasztalatokra lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés

1. Pár napja észrevettem,hogy a 4 hós kisfiam kezei néha megremegnek.Kb 2-3 mp-ig tart.És általában akkor ha megijed,vagy eszik,és izgatott lesz.Születésekor kivizsgálták,epilepsziás nem lehet.Másnál is van ilyen?

2. Vannak napok amikor be nem áll a szája,de van olyan is,hogy alig-alig "beszélget".Ez normális,ugye?

Előre is köszönöm!


2009. aug. 5. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésre: igen,normális jelenség a kezek remegése. Nálunk is előfordult ha megijedt,izgatott volt,és legtöbbször akkor ha hangokatt adott ki és "erőt gyűjtött". pl:sikításhoz


A második kérdésre: volt amikor én is megijedtem mert jó pár napig alig "beszélt" valamit, de előtte meg utána le sem lehett volna lőni, annyira mondta egész nap.


Teljesen normális amiket leírtál.

2009. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1.Az én lányom már 8 hónapos, de még mindig előfordul, sőt a hideg is kirázza néhe csak úgy spontán, szerintem ez nem jelenthet bajt.

2.Vannak napok, amikor be nem áll a szája, de van úgy, hogy egy mukkot se szól.Szerintem náluk is hangulatfüggő.

2009. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!