Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának, aki átaluss...

3 hónapos babának, aki átalussza már az éjszakát, azoknak hogy alakul a napjuk? Mikor kel fel, mikor eszik, mennyit, mikor van esti fürdetés, milyen súlyú a baba stb?

Figyelt kérdés
Ja és főleg tápszeres babák érdekelnének.
2009. aug. 5. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan anyatejes,de szívesen válaszolok. :) 3.5 hónapos a kislányom most a héten.Este 10 körül alszik el,és reggel 6 körül kel fel szopni.Aztán vissza is alszik,kb 2-3 óra múlva kel fel.Szopik,aztán fent van kb délig.Akkor eszik,elalszik,és aztán fél 4-4 körül felkel,és az esti 8 órai fürdetésig már nem alszik semmit.Kb.2 hete ez a rendszer állt be,és így már könnyebb az életem... :) A tiéd hogy állt be?
2009. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! 3 hónapos, tápszeres baba:)

Na, nézzük: Reggel kb. fél 9-kor kel, van, hogy előbb, de jól elvagyunk, csak olyan 8:45 felé eszünk, 165 ml-t. /Mindig ennyivel van kínálva, de 1-2 szer biztos nem eszi meg / Délelőtt általában kétszer alszik kb. 30 percet. Ebéd 12:30 körül van, eszik még 16:30-kor, utána alszik egyet, kb 18-kor indulunk sétálni. 19:30 felé, alszik egy keveset, 20 óra körül ébred, 20:15 pancsi és max 20:45 kor hami. Hajnali 4:15-kor megetetem álmában és utána alszik is vissza. Lehet, hogy furcsának tűnik, hogy majdnem, hogy hajnalban én keltem, de muszáj. Így 5-ször eszik, amúgy meg csak lehet, hogy 4-szer enne, az pedig kevés. Több kaját meg nem tudok beletömni, mert így sem eszi meg. Vizet, teát nem nagyon akar inni, azt mondta doki, elég neki a tápszer. Tegnap mérlegelték, 6300 g volt:) Bocsi, hogy ha kicsit bonyolult volt:)

2009. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kislányom 2,5 hónapos, de már 1 hónapja átalussza az éjszakát, tápszeres.

6 körül kel, tiszta ruha-pelus, kaja, aztán játék. 8 körül alszik egy fél órát. Utána 9, 12, fél4 kaja, közben játék, séta,stb. 2 kaja között max fél órát alszik. Teáztatom, de sosem közvetlenül evés előtt, inkább elosztva 2 kaja között.

Fürdetés este 6-fél 7 körül, utána megy is aludni, legkésőbb 7kor. Muszáj ilyen korán letennem, mert napközben keveset alszik és hulla már estére.

2950g-mal született, most 4,5 kg. :)

2009. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10:51-es vagyok, az kimaradt, hogy 130ml-ket eszik. Egyelőre se több, se kevesebb.
2009. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 hónapos anyatejes kislány:)

este 10-től kb délelőtt 9-10-ig alszik, utána eszik aztán dél körül is, majd folyamatosan fent van estig csak olyan fél-fél órákra alszik el. Szóval kifejezett rendszer nincsen...napközben még eszik 4 körül majd 6-7 körül, ez után megyünk sétálni és olyan 8-fél 9 körül fürdetem. 3400-zal született, most 7 kg :)

2009. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
irigyellek titeket!az en kicsim 3,5 honapos,de meg ketszer kel szopni ejjel!aztan hatkor kel,jatek nyolcig aztan alszik fel orat,megint jatek,szopi,aztan del korul alvas 4 ig,ujra szopi,ezutan seta,hetkor furdes,szopi,alvas!2600 grammal szuletett most 7 kg!puszi
2009. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!