Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-10 hónap közti babátok...

8-10 hónap közti babátok nektek is nehezen alszik el? Meddig tart ez az állapot?

Figyelt kérdés
2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, könnyen aludt el. Aztán a 8. hónap körül egyre többször nehezen aludt el, mostanában pedig szinte minden nap min. fél órát altatjuk. megeszi a vacsorát, majd\' bealszik, de hirtelen felélénkül, és pörög. Egyre később is alszik el. Van, akinél hasonló a helyzet?
2009. aug. 5. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ugyan ez a helyzet! Kb. 8 hónaposan kezdődött, hogy nehezebben aludt el(volt,hogy 2,5 órán át próbáltuk elaltatni. Most 9 hónapos és már javult a helyzet. kb. 5-10 perc alatt elalszik. Viszont ekkor kezdődtek az éjszakai ébredések, ami mai napig megmaradt.
2009. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. aug. 5. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! lassan 10 hónapos fiamnál ugyanez a helyzet. kb. két hónapja ez megy. este már majd le esik a feje, olyan fáradt, majd bevágja a vacsi tápszert és mint aki kávét ivott pörög akár 10-11 óráig is... én azt hittem, a meleg is közrejátszik ebben, de nem tudom :)

most egyik napról a másikra megtanult mászni, felülni, felállni (előtte semmi!) és nem alszik el egyedül. berakon a kiságyba, fél perc s feláll. pedig álmos...

remélem, vissza tudom szoktatni az önálló alvásra.

2009. aug. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hós lányom nagyon nehezen alszik el a kezdetek óta, és eddig 5 éjjelt aludt végig,azt is más-más heteken.Nappal óriási hisztivel merül álomba, a kiságyban pedig egyáltalán nem is tud elaludni.Esetleg a fogzással lehet összefüggésben, de a túl meleg is felelős lehet.
2009. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen! ezek szerint nem vagyok egyedül...remélem, mindannyiunknak mielőbb javul a helyzet.
2009. aug. 5. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!