Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok "jó" gyermekorvost...

Ajánlanátok "jó" gyermekorvost a XVII. kerületben?

Figyelt kérdés
Sajnos eljött az idő, hogy új gyermekorvos után nézzek. Kedves Bp-i vagy XVII. kerületi anyukák! Tudnátok nekem jó gyermekorvost ajánlani a XVII. kerületben? Esetleg más kerület is szóba jöhet, mert a mostani orvosunkkal nagyon elégedetlen vagyok. Kisfiam 8 hónapos, de eddig egyetlen kérdésemre sem kaptam kielégítő választ, pedig hála Istennek nem vagyunk betegesek, inkább csak néhány dologra szeretek rákérdezni. Ha tanácsadásra megyünk, akkor pedig szinte minden alkalommal a magánügyeit intézi telefonon, amíg bent vagyunk, én meg állok ott mint egy hülye, hogy a kérdéseimet feltehessem. Az sem teszik, hogy már most csak 2 havonta kell mennünk. Nektek sem kell már havonta menni 6 hós kor óta? Szóval sorolhatnám még... köszönöm ha tudtok segíteni!
2009. aug. 5. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 17. kerületi vagyok. És bár segíteni nem tudok, de meg kell hogy nyugtassalak nekem sem látta doki havonta. Védőnő kb. 6-7x látta ezeddig a lányom, a 14 hónap alatt.

Ebből 2 alkalommal volt Ő nálunk, a többit én vittem.


A dokihoz is én vittem mikor kórházból a hazajöttünk (újszülöttként...).


Egyébként miért akarsz az orvoshoz havonta v. sűrűbben menni ha nincs baj?

Arra való a védőnő-tőle is tudsz kérdezni, Ő meg válaszolni (ez lenne a dolga, ideális esetben).

Vagy Ő is olyan mint a doki?

2009. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos a védőnő is olyan, mint a doki. Lehet, hogy nekem magasak az elvárásaim, de valahogy úg yérzem, semmire nem kapok kielégítő választ. Csomó dologgal kapcsolatban itt tájékozódom, ezen az oldalon.

Pl. 6-8 hónapos kora között 25 dkg-ot hízott. Most 7790 g. Szerintem ez nem elég. Persze nem akarom, hogy óriásbébi legyen, de 2 hónap alatt kevésnek találom a 25 dkg-os gyarapodást.

Arra sem mondtak semmit, hogy gyakorlatilag az anyatejen kívül nem eszik meg mást. Gyümiből max. 4-6 dkg-ot eszik meg, zöldséget semmit, és kb. harmad-fél adag tejpépet eszik este. És szerintem sokat sír.

Szóval ezek miatt kellene egy hozzáértő doki, aki nem a magánügyeit intézi amikor bent vagyok nála a gyerekkel, hanem mondjuk érdemben válaszol a kérdéseimre.

2009. aug. 5. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 17. kerületi vagyok, az Egészségház utca 40. alatt van egy iszonyat jó dokinéni. Dr. Várhelyi Éva. A védőnő egy idióta,1szer volt nálunk, de nem is érdekel, mert jó a gyerekorvos. Az én babám még csak 3 hónapos, havonta kell vinnem kötelezően, de ha akarom vihetem bármikor tanácsadásra, ő mondta, hogy sűrűbben lehet menni, akár hetente 2szer is, csak ritkábban nem. A barátnőm gyerekeinek is ő a gyerekorvosa, és tényleg csak jókat hallotam róla. Szóval én őt ajánlom.

2009. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen megnézem! :-))
2009. aug. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!