Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vihetem a Balcsira 7 hetesen?

Vihetem a Balcsira 7 hetesen?

Figyelt kérdés
Nem a strand lenne a fő program.Csak picit lubickolna a 4 évesem.A hűsön kibirna a pici 1 2 órát?Volt,aki megpróbálta?
2009. aug. 4. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kb olyan lenne neki mit 1 séta, akkor szerintem persze. szóval nem a tömegben, nem a napon, mintha csak levinnéd pl. a parkba, ha meg tudod oldani.
2009. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán! :) Gondolom a balatoniak százai próbálták városi/falusi séta helyett;)
2009. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 12 hetesen volt strandolni egy kis tónál. Nem fürdött, csak kint volt. Vittünk uv szűrős sátrat, ami nem csak a naptól védte, de a nagy széltől is! Érdemes a sátrat vinni, mert a faleveleken keresztül is átszűrődhet a fény és egy 7 hetes babát még ne érjen közvetlen napfény! Mi (bár nem figyeltem az órát) olyan 5 órát voltunk kint. Jól elvolt a drágám.

Szóval nyugodtan vidd!

2009. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23.14-es vagyok. Ha meg ti nem is strandoltok a picúrral, hanem el vagytok hátul a hűsben a büféknél, akkor meg aztán pláne nem sokban különbözik egy sétától! :)
2009. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Balatonon rendszeresen látok újszülött kisbabákat a strandon, visznek kissátrat és kész. Velük még egyszerűbb is, mert általában bárhol képesek elaludni. Én 7 hónaposan vittem először strandra - Balatonra - a kisfiam, már lényegesen nehezebb volt, mert hiába volt álmos, nem tudott rendesen elaludni, csak ha öcsém tologatta. Na ez a göröngyös földön nem volt egyszerű, bár a fiam szereti a göröngyös talajt, de tolni elég nehéz.
2009. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!