Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislányomnak holnap...

Egy éves kislányomnak holnap reggel adok először kakaót hígitsam vizzel a tejet?

Figyelt kérdés
1,8-as tejet vettem hogyan csináljam?
2009. aug. 4. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hígítsd vagy próbálj keveset adni neki, bár ezzel lehet nem egyezik ki. Mennyit iszik reggel?
2009. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hígitsd fel,mert ugy nem valami jó izű,nehogy aztán megutálja,inkább adj neki picit,és növeld az adagját fokozatossan,aztán ha nincs gond,a lehet 2,8-asat is neki adni.Nekem azt mondta az orvos,hogy piciknek és öregeknek kell a kálcium mennyiség miatt a 2,8-as tej.Persze fő a fokozatosság.Nekem másfél éves korától a kisfiam házitejet iszik,este-reggel,napi fél litert.Nem is beteg.
2009. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerre adod először mindkettőt?

A tejet ne higítsd inkább kezdj kis mennyiséggel.

Kakaót ha még nem kapott akkor várj vele, ne egyszerre add neki, mert ha véletlenül pettyes lesz vagy allergiás tünetei lesznek, akkor nem tudod melyik az oka.

2009. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!