Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos a kisfiam nagyon...

19 hónapos a kisfiam nagyon nagyon rossz az étvágya vitamint szeretnék venni neki melyik a jó?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbáld meg a Béres cseppet C-vitaminnal, vagy a Vitacolant (utóbbit, mikor gyerek voltam én is ezt ittam és anyu szerint használt, illetve a fiamnak is ezt adtam, mikor nem akart enni)mindkettő nagyon jó étvágygerjesztő.

2009. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezzel a problémával küzdök! :(

Az én kisfiam is 19 hónapos, és nagyon rossz evő. 14 hónapos kora óta alig ment a súlya, most fogyott 30 dekát. 2 hónapja adom neki a Béres cseppet C-vitaminnal, de semmi változás. :( Ma voltunk vérvételen, hátha attól okosabbak leszünk.

Pici súllyal született (2890g), de 2 hónaposan már 4-nek nézték. :) 15 hónapig szoptattam, az első 6 hónapban csak anyatejet kapott. Amíg cicis volt jó kis husi volt, de most... Mondjuk az apukája is ilyen alkat, de azért aggódom hogy miért nem eszik.

Te kisfiad milyen súlyú, hány centi?

Az enyém 9400 gramm és 82 centi.

Nálatok mikor kezdődött ez a nem evés?

Reméljük majd elkezdenek jó nagyokat kajolni és szépen kigömbölyödnek! :)

2009. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok az én Milánkám 10KG most 3840kg született de ő még mindig szopik nem tudom leválasztani és ezert eszik kevesebbet szerintem de januárba meggyünk bölcsibe és valahogy le kell szoktatnom a szopirol
2009. aug. 5. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!