Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek a babának kinai cipőt?

Vennétek a babának kinai cipőt?

Figyelt kérdés
találtam végre a méretének megfelelőt-tiszta bőr-de elbizonytalanodtam...vagy már mindent ott gyártanak?
2009. aug. 4. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szia.ha tud már menni akkor nem.Főleg az első időben.Lehet én vagyok parázó,de én kifejezetten neki kialakitott cipőt veszek.persze lehet hogy az is jó lenne de én nem bízok ezekbe.
2009. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs másra pénzed akkor igen, sajnos a nem kínai babacipőkért rengeteg pénzt elkérnek, nem kerül egy felnőtt cipő annyiba, próbáld a turkálókba lehet, hogy újat is kifogsz.
2009. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vettem a kínaiban cipőt a babámnak, nagyon jó volt a kialakítása a talpának, tiszta bőr volt. Sajnos vissza kellett vinnem, mert a csatjai sz.rok voltak, de csak ez volt a baja. 5200.- ft volt, szóval az sem volt kukás... Én turisat nem vennék semmi pénzért, ami használt, mert azt már vki kitaposta, és az nem jó. Ha megfelelő a talp kiképzése (van egy enyhe domborulat, de nem feltűnően, sőt, ha lehet, akkor az nagyon rugalmas legyen, én ilyet vettem, azt hiszem Cosline a neve, v. vmi hasonló), és bőrből van, akkor nyugodtan vedd meg!
2009. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen

ez is bőr,magas hátul,könnyen ráadható,massziv. a turis meg valaki más lábboltozatának megfelelően alakult-ezt meg azért nem választanám.egyébként a többi cipőt-meg ruhát,autót..stb-hol csinálják..nem? és gagyit én sem vennék

2009. aug. 4. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezeket, kérj árlistát, meg fogsz lepődni az árakon.

2009. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én a nagyobbik lányomnak eleinte nem vettem, nehogy a járás tanulása közben eldeformálódjon a bokája/lába a nem megfelelően kialakított cipő miatt. Viszont bölcsis korára a bölcsibe játszócipőnek már vettem kínait. Most 4 éves, fürge mint a nyúl. :)
2009. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!