Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más 11hós is, aki így...

Van más 11hós is, aki így alszik nappal?

Figyelt kérdés

A babám reggel 7kor ébred. Aztán 10 után elalszik, és fél 1-kor már keltem, h ebédeljünk.

Viszont délután nem hajlandó aludni. Este fél9-kor alszik el.

Ha azonban vmi miatt nem alszik délelőtt, (amit nehezen bír ki), akkor 2-től fél 5-ig is alszik.

Van még ilyen baba ennyi idősen, aki ennyit és ekkor alszik napközben? Valóban elég lehet már ilyen idős korban is a napi egy alvás?


2009. aug. 4. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez megy, és szintén ennyi idős. Heti egy-két alkalommal viszont még délelőtt és délután is alszik egy-másfél órát. Ez a legjobb, mert akkor nincs nyűglődés. Egy ideig próbáltam a délelőtti alvást úgy kitolni, h' sétáltunk egy nagyot, és ebéd után raktam le fél egy körül, de a nagy meleg miatt ezt fel kellett függeszteni. Én úgy látom, h' bár kísérletezik a napi egy alvással, igazából még nem bírja. Főleg ha a délutáni marad ki, az nagyon hosszú idő még neki egyhuzamban.
2009. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hós és csak 1,5 órát alszik napközben. Este pedig 10-től 7-ig. Szóval a tiéd ehhez képest még sokat is alszik.
2009. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk két alvás van. egy délelőtt 10 körül, és egy 2 óra körül. mindegyik 1-1.5 órás kb. ennyit sosem aludt egyben, mint nálatok. eddig háromnegyed órákat aludt, és abból hármat nappal, most állt át nemrég erre a kétszer másfél órás alvásra. este 8-9 között fekszik le, és reggel 6-7 között ébred.
2009. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az enyém ennyi idősen két órát volt ébren (hétkor kelt), másfél órát aludt. Ez ment reggel héttől délután négyig, utána meg este tízig volt fent.Éjjel meg még kétszer cicizett.

13 hós kora óta alszik úgy, hogy délelőtt visszaalszik két óra múlva, aztán kettő körül kel, nyolcig bírja, fürdés és alvás. Meg az éjjeli cicik.:-D Fél kilenckor kel utána.

2009. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Az én kisfiam is 11hós,reggel 7körül kel és fél10-10körül elalszik 1.5-2órát,aztán du.is alszik még úgy 3körül 1-1.5órát,és este 9-től reggel 7-ig végigalussza az éjszakát:D.Szerintem nem gond ha így alszi,ki fogja alakítani a napi ritmusát,én ha álmos lerakom,még ha előtte már kétszer aludt is,így sokkal könnyebben bírok vele.Barátnőm a kislányát nem hagyja aludni amikor ő akar,nem is alussza át az éjszakákat,sokat van fent,nem jó evő,sokat sír,rosszkedvű.

Üdv 11hós manó anyuja

2009. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!