Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más "baba" is ilyen? 1éves...

Más "baba" is ilyen? 1éves lett a kisfiam.4hós korától reggel 7ig aludt. Mostanában meg 6tól fenn van, és nem alszik vissza. Nem éhes.

Figyelt kérdés
veleünk tovább tud "pihenni" akár 8ig is.este fél9kor alszik el, szerintem azért 7ig aludhatna nem?
2009. aug. 4. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Mázlista! :) Az enyém 8 hónapos, de még sosem aludt 7-ig, akármikor fektetjük is le. :((( (ha 8-kor, akkor is, ha 10-kor, akkor is felkel 6 körül mindig. Én is azt gondolom, h alhatna még nyugodtan, enni is adok neki, félhomály is van ,de mégse... Ma is.. 6-kor riadót fújt, fél 8 óta alszik, én meg itt ülök karikás szemekkel. :(
2009. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fiam 6-7 hós korában 8- ig is aludt, majd elkezdett 6 körül kelni, ami pont fél hétre állt be nála. Én is bírnék még aludni, de ugysem hagy. Felhagytam a reggeli morgással emiatt és elfogadtam hogy igy kel és kész. Olyan ügyes, hisz este fél kilenctől hatig biztos nem mozdul, és ez jó, sokan örülnének, ha a kicsi ennyit aludna éjjel. Én is próbálok este 9- től már ágyban tévézni, olvasni, igy már nem olyan nehéz kelni, mint mikor éjfélkor keveredtem ágyba.
2009. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!