Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt alszanak a babával...

Akik együtt alszanak a babával, hogy minden kis szusszanásra felébrednek. Nem inkább arra kéne, ha nem szusszan?

Figyelt kérdés

Mert sokan írták,hogy minden apró kis szusszanásra fent vannak.De akkor van baj ha nem szuszog.Arra is fel lehet ébredni?


40 h


2009. aug. 3. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szia.Hát remélem fel,de nem szeretném kipróbálni,és remélem nem is kapsz tapasztalatból beszélők válaszát.de egyébként az anyai ösztönök nagyon működnek,én sokszor az elöt felébredek éjjel mielött a babám is fel kell enni.de csak pár percel elötte.Egyébként nem alszok a babámmal.de nem azért mert nem szeretem,hanem mert ez igy mindhármunknak nagyon jó.
2009. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

éppen ezért nem aludtam együtt velük,amig nagyon picik voltak.mert nem bíztam abban,hogy felébredek ha nem lélegzik.mert mi van akkor ha túl mélyen alszom a fáradtságtól?

ezért IS nagyon jó a légzésfigyelő,az tényleg nagyon figyel..

2009. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert mindenki azt mondja,hogy nyugodjak meg,minden kis zajra fel fogok kelni...én inkább a csendtől félek.
2009. aug. 3. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Az együttalvást úgy gondolod, hogy egy ágyban? Mi oldalkocsis megoldásban alszunk, így lehet hsználni a légzésfigyelőt és mégis majdnem olyan, mintha együtt aludnánk.
2009. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen,az egy ágyban alvásra gondoltam.

Nálunk a kiságy lesz mellettem,nem vettünk még légzésfigyelőt...lehet,hogy kéne.

Nemigen merném amúgy mellém venni,párom dohányzik...

2009. aug. 3. 19:36
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Ha aggódós vagy (mint pl én) , akkor vegyél légzésfigyelőt, így te is jobban tudsz majd pihenni.

Az egy ágyban alvás egy szép kis löketet ad a bölcsőhalálnak, csak nagyobb babával szabad együtt aludni.

2009. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van légzésfigyelőnk és én azt mondom, igenis sokkal nyugodtabb vagyok így! Ne értesd félre, nem kapok juttatást eladásból :D , de tény, hogy van értelme. Sokan mondják, hogy mi is felnőttünk nélküle, de hát azok a szülők is fenőttek nélküle, akik mégis a bölcsőhalál miatt veszítik el a babáikat.

Amúgy nem hiszem, hogy arra felébredne az ember, hogy nem szuszog a baba. Arra persze lehet, hogy szuszog. Én ezt a nem szuszogásra való felébredést max az anyai megérzésre fognám.

Rokonságban volt példa arra, hogy a légzésfigyelő mentette meg a kisfiú életét!

2009. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindenki te is fel fogsz ébreni sok kis és nagy szusszanásra, de a nap végére te is kifáradsz és lesz hogy mélyen fogsz aludni. Ez mind természetes is.De fogadj meg egy jó tanácsot és vegyél légzésfigyelőt!Ne pár ezer forinton múljon a babád élete!Te is sokkal nyugodtabb leszel! Csak tapasztalatból mondom, pedig nekünk se volt, de mint a többiek is írták van anyai ösztön, nálunk is ez mentette meg a fiam életét, de másnap rohantam légzésfigyelőt venni!Nem spórolni akartam, csak gondoltam (rosszul!!!)velünk ez nem történhet meg!Olyan picik és az ágya nekünk is közvetlen melletem van sokszor mégse hallom, hogy szuszog, de a légzésfigyelő figyel.
2009. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
én hülyeségnek tartom a légzés figyelőt erős egészséges babáknál, tök fölösleges
2009. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

21.18-as vagyok. Az utolsónak üzenem, hogy a rokon kisfiú is ERŐS és EGÉSZSÉGES volt, amikor egyszercsak nem vett levegőt. Jelzett a készülék és még annak az éles hangjára sem vett levegőt. Apjának kellett felráznia!!!

Ha te úgy érzed ne vegyél, és kívánom, hogy ne is legyen rá szükséged soha. Az én kisfiam korababa és számomra elengedhetetlen volt a készülék! De egy egészséges baba alá is elfér!

A következő mondatom nem rád értem. De láttam már olyat, hogy anyuka szülés után visszaszokott a cigire. Szoptatás alatt! Amikor szóba jött a légzésfigyelő, akkor csak legyintett, hogy ő ilyen hül.eségekre nem ad ki pénzt. De bezzeg a cigit meg tudta venni. És amúgy is az a baba, akinek a környezetében dohányoznak, fokozottan ki van téve a bölcsőhalálnak!

2009. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!