Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámmal 1szer...

5 hónapos babámmal 1szer megkóstoltatták a tojássárgáját, többször nem lesz ennek valamilyen kihatása?

Figyelt kérdés
Semmi baj nem lett és mondtam hogy ezt még nem kaphat. Azóta nem is kap.
2009. aug. 3. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
még tojás fehérjét sem szabad ennie, nemhogy sárgáját. De biztos nem lesz semmi gond. Azért én a helyedben igencsak leszúrtam volna az illetőt, h a Te engedélyed nélkül eteti a babádat.
2009. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

első válaszoló. sárgáját hamarabb lehet enni,mint fehérjét :)

szerintem semmi baja nem lesz,ha nem lett akkor tőle baja,ne aggódj. 9 hós kora előtt ne kóstoltasd,akkor is csak először egy negyedet megfőzve,aztán felet,háromnegyedet és a végén egy egészet.

2009. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második válaszoló: 5 hósan se sárgáját, se fehérjét nem lehet enni...a sorrend ez esetben mindegy!! De egyébként igazad van! :) első volta,
2009. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a dokinő 5hósan ajánlotta joghurtba keverve.
2009. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
DRága utolsó válaszoló nem hiszem hogy a dokinő ajánlotta volna mindenki tudja hogy nem ehet még a hülye is.
2009. aug. 4. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!