Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok klimát kisbabáitok...

Használtok klimát kisbabáitok mellett?

Figyelt kérdés
Iszonyatos ez a meleg,én még nem mertem használni.Csak ugy csináltam,hogy kicsit hűtöttem a szobán és bevittem.Persze igy gyorsan ujra meleg lesz.Persze nem irányitanám rá.Használtok?Mennyi idős a babátok?
2009. aug. 3. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos a lányom és mivel tetőtérben van a szobája ahol ilyenkor 30fok van, én használok klimát.Nem a szobájában és nem a babára irányitva a hideget és nem 10 fokkal hűvösebbet csinálok de kell mert nem lehet megmaradni másképp a szobájában.Próbálom azt ha lefekszik alőtte behűtök, de hajnalban felkelt mivel 31 fok volt nála igy akkor is bekapcsoltam.Semmi baja nincs tőle.
2009. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém 7 hónapos, tetőtérben lakunk, 31 fok lenne, de megy a klíma, átlag 27 fok van mindenütt. Nem izzad, nem nyűgös, és hálistennek semmi baja! :) Persze arra figyelek, hogy rá nem irányulhat, és 26 foknál kevesebb ne legyen.
2009. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyobbik fiam még nagyon kicsi volt amikor ilyen dög meleg nyár volt. Neki úgy mertem bekapcsolni a klímát, hogy egy nagy esernyővel "árnyékoltam" neki a szelet. Nem lett baja. A kisebbik most 1 éves, mellette gyengére állítva merjük használni. 26-27 fog már kibírható, annál hidegebb ne legyen.
2009. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fog=fok

Bocsi

2009. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Mi is tetőtérben alszunk,kegyetlen.Akkor egy kicsit bátrabb leszek.
2009. aug. 3. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves, illetve a kicsi 7 hónapos. Nálunk is megy a klíma, de a párátlanítás funkcióval. Így a szoba igazán nem hűl le, de nagyon kellemes lesz a kisebb páratartalom miatt a levegő. Én ezt a funkciót javaslom a baba mellett, a klímaszerelő sógorom javaslatára!
2009. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!