Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete hozzátáplálok 3,5 hos...

2 hete hozzátáplálok 3,5 hos babámat, de egyszerüen nem eszik semmit kanállal, mikor fog rá tanulni? Mindent egyből kitol, üvegböl megesz pedig, sokszor probálkoztam. Másnak is sokára sikerült?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
várjál vele, még kicsi hozzá
2009. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Huu nagyon koràn kezdted el a hozzàtplàlàst,valoszinü vàrnod kellene .Az enyém is ezt csinàlta 4 honaposan.

Ma öt honapos,ujra kezdtem a hozzàtplàlàst,tökéletesen megy minden.

Hagyj idöt a picinek

2009. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az elöbb olvastam hogy almapürét ad 3,5 honapos babájának meg elötte is sokszor olvastam , hogy adja akkor??
2009. aug. 3. 13:18
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. aug. 3. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
TÚl korai!!!!
2009. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak babák akik előbb fel vannak készülve. Ha viszont a te babád kitolja az ételt a szájából, akkor még várjál vele. Ne siettesd!
2009. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Húú, nagyon korán kezdted a hozzátáplálást!!! 4 hós kora előtt még nem elég fejlett az emésztőrendszere a "normál kaja" befogadásához!!!! Várjál még vele pár hetet, addig ha nincs elég tejed csakis tápszerrel pótold neki a hiányt!!!!
2009. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azt irja koràn kezdte,egy màsik kérdésben meg az ellenkezöjét valljàk.

Na mindegy.

Kérdésre vàlasz:Valoszinü azért idegenkedik,mert ez a folyamat neki hirtelen jött.

Vàrj egy picit

2009. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
izlenek neki csak kanálbol nem akarja, cumis üvegből megissza bármikor, nem érdekel túlzottan hogy arra ki mit ir h mikor kezdjem mert nem ezt kérdeztem és azt meg hagy én döntsem már el. köszönöm engem is akkor kezdtek és a tesoimat is ugyhogy köszi ezt majd én tudom
2009. aug. 3. 15:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
...nagyon rosszul tudod!!!!
2009. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!