Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este miért nem akar elaludni...

Este miért nem akar elaludni a 18 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

A de´li alva´ssal nincdsen gond.Max 5 perc és alszik.Este 1/2 -3/4 óra kell mire elalszik.

Fáradt az biztos,la´tszik rajta,meg nem is megy korán az ágyba.1/2 9 kor megy lefeküdni.Egész nap 1,5 órát alszik.Azt is délben.

Már re´góta küzdünk az esti elalva´ssal.ár sokmindent próbáltam...

Alassam késöbb???de hát a 1/2 9 szerintem egy 18 hós babának elég késö.


2009. aug. 3. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor alszik napközben? Szerintem figyelj arra, hogy 3 óra után már egyáltalán ne aludjon. Délután kb 2 óra játszóterezés és jól el szoktak fáradni, bár mostanában ha nem fáradt az én kisfiamnak is 20 perc kell az elalváshoz. Ha úgy látod, hogy túl eleven este 7 körül, vidd le egy kis sétára. És szerintem fél 9 az pont jó időpont az elalváshoz, mi 8 és fél 9 között szoktunk.
2009. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ìrtam,hogy délben alszik.Legkésöbb 1/2 1 kor alszik.Csak 1,5 órát.Minden nap 2 órát séta´lunk,megyünk játszótérre.Este még a teraszon játszik.Szóval tényleg elfárad.
2009. aug. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!