Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggelre a babám mindíg azzal...

Reggelre a babám mindíg azzal édred, hogy bántja´k a szelek. Lehet ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés
Aludna még tovább,de kinlódik amíg pukizni tud.Reggelente ezzel ébred.Forgatja a fejét,húzza a lábát,majd amikor kijön,minden ok.
2008. máj. 17. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz mit tenni... hacsak nem jössz rá, hogy mitől ilyen szeles.
2008. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az én babám minden ébredésekor uezt csinálja, telerakja a pelenkát, utána eszik, majd alszik, majd ébred és pukizik és rotyog.. :) nekem ez olyan vicces és egyébként nem hasfájós, ügyesen lerendezi magát. ;) én nem aggódom emiatt, sőt..
2008. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megpróbálhatnád kicsit tornáztatni. Illetve nem így szó szerint, mert tényleg cak arra gondolok, hogy megmozgatsd, hátha könnyebben kijön neki. Épp csak húzd fel neki párszor a lábát, aztán hagyj neki kis szünetet, hogy elég volt e. Ha nem, próbáld megint. De többször ne, mert ha így nem jön neki, akkor szerintem bízd rá.
2008. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a va´laszokat.
2008. máj. 17. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is ilyen volt.Esténként adtam neki Infacolt kb 1-2hétig, így nem ébredt fel alvás közben elvégezte a szeles dolgait.Utánna abbahagytam az Infacolt, de a probléma azóta sem jött vissza.
2008. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!