Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vibrucol kúpot mennyire kell...

Vibrucol kúpot mennyire kell benyomni a baba popsijába?

Figyelt kérdés
hogy csináljam?És valaki tapasztalta már a tájékoztatóban leírt "tünetek erősödését" az elején?
2009. aug. 2. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan az első izmon túl, hogy becsusszanjon, és utána 1-2 percig szoritsd össze a farpofáit, hogy ne tudja visszanyomni a kúpot.
2009. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes az első válasz. Még annyi: kikakálhatja, mert ingerli, de akkor kakáltasd meg és tegyél fel egy másikat a fentebb írt módon.
2009. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi,és inkább estére vagy nappalra adjam neki?
2009. aug. 2. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam elbágyad tőle, attól függ, mikor van rá szükség.
2009. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát,nem is tudom.szinte egész nap nyűgös,már alig alszik.de azt hiszem estére a rosszabb.

és a mellékhatás?Vagyis az tájékoztatóban írt tünetek erősödése?Mert ettől tartok,hogy még rosszabb lesz.

2009. aug. 2. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nyűgös akkor én nem adnék neki semmit.Mindig lesz ilyen de ha nincs más baja (mondjuk láz)felejtsd el.
2009. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok.NE adj neki, ha csak nyüzsög. Ha rosszabb lesz, meglátod. Minden baba hol iylen, hol olyan kb.4-5hónapos, amikor már ok nélkül csak ritkán nyüzsögnek... már amelyik. Ha jól alszik, ne adj neki.
2009. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a fiam már 9hónapos múlt.eddig viszonylag könnyen,nyugodtan aludt.Viszont már vagy 2-3hete nagyon nyűgös,dobálja magát álmában,körbe járja az ágyát....a fogzás miatt.Lázát nem mértem,de nagyon fájdalmasan rág,és nyűglődik.ezért gondoltam a kúpra.egy minimálisat javult,mióta chamomillát kap(4.x adtam neki)
2009. aug. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!