Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a doktornőnek mondanám,...

Ha a doktornőnek mondanám, hogy írjon fel másik tápszert ami olcsóbb nem gondolná azt, hogy sajnálom a pénzt a tápszerre?

Figyelt kérdés

Beba tápszert eszünk ami 2040Ft és 2hétig elég vagy kevesebb és láttam, hogy a Milupa csak 800Ft. Nem kicsi a különbség és gondolom ugyanolyan jó is mint a drága nem?

Merjem mondani, hogy inkább ezt írja fel?


2009. aug. 1. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Inkább minthogy emiatt kezd el túl korán hozzátáplálni. Azzal meg ne foglalkozz, hogy mit fog rólad gondolni. Ne törődj vele, ez ebben a világban nem ciki.
2009. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá, különben sose tudod meg az álláspontját. Egyébként meg teljesen mindegy, hogy mit gondol, a szemedbe úgyse fogja megmondani. Lehet, hogy azért írják ezt ki az orvosok, mivel ez a legdrágább és lehet, hogy kapnak némi pénzt a gyártótól, ha ezt írják fel. Nem véletlen vannak az orvoslátogatók. Mi is ezt esszük amúgy és hát tényleg nem olcsó.
2009. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szólj neki.Ha a babád már 4 hós,nyugodtan elkezdheted a hozzátáplálást.Én sem adtam neki csak tápszert,mert egészségesebbnek tartom a természetes gyümölcsöket,főzelékeket,mint a műkajákat.Mi sem kaptunk tápszert,és senki nem lett allergiás,meg liszt meg tejérzékeny.Az orvosok meg a tudósok is a tápszergyárak érdekeit nézik inkább,mint a babákét.Ezt egy Németországban tartott nemzetközi csecsemőtáplálási kongresszusról szóló cikkben olvastam néhány hete.
2009. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a dokok alapból azt a tápit írják fel,amelyik céggel kapcsolatban állnak.Nekem is erőltette a bebát de én megkértem,hogy milupát írjon fel.Nem kell megindokolni,azt szeretném és kész.

A milupa nagyon jó és finomabb is a bebánál.

2009. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem fogja azt gondolni.

De milyen milupa-t láttál te 800 Ft-ért?? Mert nekem születése óta azt eszik a kislányom, de a HA Start 2056 Ft volt, a HA 2 pedig 1903 Ft-ba kerül.


10 hós kislány anyukája

2009. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom Ha tápszert eszik, ami 600-800 ft, az sima nem Ha. Ha nincs allergiás a családban akkor jó a sima is.

Minden tápszernek van sima változata ami olcsó. Milupa Mildibé Humana, még a Beba-ból is van 800ft-os, csak az nem HA

2009. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak semmi joga ez alapján megítélni senkit! Ő nem láthat bele senki pénztárcájába! Beszéld meg vele, ez legyen a legutolsó gondolatod, amikor rákérdezel!
2009. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező a Milupa Milumil 1-esre gondolt, nem a HA-sra. Nálunk is az 861ft. Míg a HA 2089ft.

Mi is A Milupa Milumil HA Startot ettük elején. Aztán mondtam a gyerekorvosnak, hogy szeretnénk egy olcsóbbat, mert ha nincs ok arra, hogy a HA-st egye, akkor jó a sima is. Plusz nekünk egy hétig se volt elég, teljesen tápszeres már. Azt vártam, hogy legalább valamit mond, hogy milyenek vannak és ajánl egy jobbat. Erre nekem esett, hogy hát hogy néz ki ettől a tápszertől is, majd hogy fog kinézni az olcsóbbtól. Megjegyzem, mindenki azt mondja, hogy gyönyörű a bőre. És ráadásul amikor letettem elé, egyből azt hitte, hogy anyatejes. Amikor meg tápit akarunk váltani meg hogy néz ki? Érdekes. Én nyeltem egyet. Akkor kiírta a Mildibé 1-est. Nem azt kértem, hogy a lehető legolcsóbbat írja ki, hanem hogy olcsóbbat. Aztán utána néztem, hogy milyenek vannak és legközelebb a Milupa Milumil 1-est írattam ki. Nem szólt rá semmit. Most megyünk megint, kíváncsi vagyok, mit mond. És amúgy ez a Milupa Milumil 1-es meg nem 600 gramm, mint a HA-s, hanem 900 gramm. Így tovább is elég.

Nem a babákon kell spórolni, ok. De van olcsóbb is, ami ugyan olyan jó, akkor miért ne?

2009. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Milupat eszunk, melyik fajtaja van 800-1000ft-ert? es hol lehet kapni, megmondana valaki?elore is koszonom!

Milumilt eszunk, 2-est, nem HA-s es 2300 ft-ba kerul. (Tesco,DM)

bocsanat, hogy nem a kerdesre valaszoltam!

2009. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
UTOLSÓNAK:A kettes ennyi mert arra már nincs támogatás.de ha sietsz a rossmannban van milupa komfort 1300ért,kiárusításban,az is kettes.
2009. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!