Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hos babanak miket adhatok enni?

4 hos babanak miket adhatok enni?

Figyelt kérdés

Mar kostolgattatam ezt, azt. Kulon, kulon foztem almat, repat, krumplit.Banant is megizleltuk. Egy kicsi bovitmenyre lenne szuksegem.Peldaul rizst fozhetek neki?

Egyebkent nagyon tetszik neki az eves, ezert is szeretnek egy etkezest beiktatni nalla, most, hogy betoltotte a 4. honapot.


2009. aug. 1. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én Picúrkám is elmúlt már négy hónapos,ő tízóraira kap gyümölcsöt,aztán még cicizik utána és uzsonnára kap tejpépet,amibe tettem legutóbb szintén gyümit,mert úgy jobban ízlett neki,ez utn eszik még tápszert.Ő javarészt tápszeres,ezért kezdtem el adni neki a gyümit.Szerintem rizst nem ehetnek még,ha jól tudom 6 hónapos korig.
2009. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem alányom 4 hónapos és 1 hetes. Délelőtt mindig gyümölcsöt adok neki, vagy alma, vagy barack, vagy keverve és szoktam neki bele tenni babapiskótát vagy háztartási kekszet. Délután főzeléket eszünk, bár most ebben a melegben gyümölcsöt adtam neki,mert a tápszert sem fogadta el, csak issza a teát és a gyümit eszi. Rizst még úgy tudom én is, hogy nem lehet neki adni.Azzal még várj szerintem. De húslevesből répát és kis lével és tésztával pürésítve adhatsz neki.
2009. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs csak elfelejtettem hogy tejpéppel is próbálkoztunk délutánra, de minden este fájt tőle a pocija, így azt elhagytuk.
2009. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Főtt cékla mehet neki krumplival. Tésztát tényleg adtok 4 hósan???? 5/L
2009. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5 hós a lányom, 4 hós kora óta ezeket adom neki

Délelőtt: alma, barack, körte, banán, ezek magában vagy keverve 1-1

Ebéd:alma krumpli paradicsom, krumpli répa paradicsom alma, krumpli tök cékla, édesburgonya alma tök, répa tök,

Délután tejpép

4x szopi

2009. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hós koráig csak szoptattam.
2009. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek az otleteket!

Es varok meg tovabbi jo sajatkeszitesu recepteket.

2009. aug. 4. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

én is még csak szoptatom,4 és fél hónapos.

nem írtad,hogy anyatejes vagy tápszeres baba- ha van tejed,mindig elöbb szoptasd meg és csak utána adj neki mást is!

nagyon fontos még ilyenkor az anyatej.

2009. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!