Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? 11 és fél...

Mi lehet a baj? 11 és fél hónapos babám pár napja nem hajlandó este tápszert enni! Ellöki az üveget! Reggel is csak 170-200 ml-t eszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nagyon aggódom, mert ugye napi fél liternek meg kell lennie.
2009. aug. 1. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Adj neki valamilyen táplálóbb ételt vacsira.Egy ekkora baba már nagyon sok mindent ehet.
2009. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7-kor eszik főzeléket, az a vacsora. 9-kor tápszert.
2009. aug. 1. 08:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól érzed, hogy még szüksége van a tejcsiadagra, de valamiért nem akarja már, megunta kicsit. Annyiféle van a dm- ben, próbálj pl banánost, hátha jobban inná, vagy a kedvenc gyümijéből mixelj bele kicsit, pl barack-tápi mix. Vagy mivel lassan egy éves, lehet hogy a tehéntejetis megpróbálhatod szép lassan, persze ha allergénmentes a család;)
2009. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. csak az a furcsa, hogy reggel megissza, ste meg pár napja nem.
2009. aug. 1. 09:15
 5/7 A kérdező kommentje:
este
2009. aug. 1. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt. Még ide is írtam kérdést, hogy mit tegyek. Kb 1 hónapig tartott aztán most az van, hogy reggel már nincs se tej se kakaó, csak sima víz ébredéskor és kb. 20 perc múlva tejpép. Este pedig 220 ml kakaó. Én minden kipróbáltam és csak ez jött be. Ja és a kakaó hűvös, nem meleg.
2009. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. aug. 1. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!