Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik zöldség és gyümölcs...

Melyik zöldség és gyümölcs fog és melyik nem?

Figyelt kérdés

Már belekeveredtem. Mindenki azt mondta, az alma rendezi a székletet, hát az én lányomat úgy néz ki fogja. Nagyon nehezen és üvöltve kakil többször is, de van mikor észre sem veszem hogy elvégezte a dolgát. Legtöbbször óriási könnyekkel (hang nélkül ugyan) jön a kaki, pedig már nyolc és fél hós. Sokat mozog, az sem lehet baj, hasa nem fáj csak nehezen kakil. Mit adjak neki enni?

Babakajákat nem eszi, én csinálom neki a főziket.


2009. aug. 1. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint minden babánál más gyümölcs vagy főzelék hatásos.Ki kell tapasztanod,hogy a babádnál melyik fogja meg a székletét,és melyik nem.
2009. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alma , krumpli, répa, bamnán az fogja, a barack lazítja.
2009. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A főzelékekbe már tehetsz egy kis olajat, 1dlhez 1 kávéskanállal. Ami fogja a hasat: körte(nagyon puffaszt is)répa,banán,burgonya,sütőtök,rizs,alma. Az alma nem keményíti a székletet mint a többi, hanem csak kocsonyásítja a pektintartalma miatt, viszont majdnem ugyanolyan nehezen kakil a baba tőle mint a többi hasfogótól. A székletlazítók: őszi- és sárgabarack, paradicsom, facsart narancslé, szőlő. Én a helyedben úgy keverném a kajákat, hogy többségben legyenek a lazító hatásúak. Estleg csempészhetsz parafin olajat a kajába,vagy laevolac szirupot is ihat a pici.
2009. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!