Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van most valahol Libero akcio?

Van most valahol Libero akcio?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk es egy honap mulva megyunk latogatoba. Nagyon szeretem a Liberot, de itt nem lehet kapni, most elhataroztam, hogy mivel ugyis kocsival megyunk hozok par csomagot ki. De eleg kicsi eselyt latok arra, hogy epp akkor legyen akcio valahol, amikor mi ott leszunk egy hetig, ugyhogy ha van most esetleg, akkor megbiznam a sogornomet, hogy vasaroljon be belole olcsobban.


Tudtok most akciorol?

Egyebkent negyes meretet hasznalunk (szerintem, mar nem emlekszem a pontos meretezesre), 11 kg-os babara kellene.


2009. júl. 31. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A tesco-ban van júl 31-aug6-ig.
2009. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Old meg úgy, hogy a DM-ben adnak kuponfüzetet babáknak, ha igazolod az anyakönyvi kivonattal, mikor született. Az kb 400 forint kedvezmény,de ha vásárolsz 50 pontért 10 000 ft értékben, akkor kapsz egy kuponfüzetet, amiben van egy 25 %-os kupon, amit bármely termékre beválthatod. A fizetendő összeg megint a kártyádra iródik, így hamar összegyűlik megint, veszel hozzá popsitörlőt, meg ami úgyis kell, és így újra kapsz kuponfüzetet. Nézz utána a dm honlapján.
2009. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom hova valósi a sógornőd, de én Veszprémben a Stop-Shopnál az eurós boltban veszem a Liberót.

Maxi méret 84 db, 4350 Ft. Darabja 51 Ft-ra jön ki. Máshol csak drágábban láttam, itt mindig ennyi, amióta kapható. Ja, a nagyobb méret is ennyi, csak ugye abban már kevesebb van, és úgy 53 ftra jön ki darabja.


Tescóban 57 Ft darabáron láttam tegnap.

2009. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dm -ben mindíg 600 ftal olcsóbb
2009. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Megkerem a sogornomet, hogy nezze meg a Tescoban.

A veszpremi jo lenne, csak messze lesz, nem arrafele laknak a nagyszulok.

A Dm-es is jonak hangzik, de a kovetkezo egy evben mi csak ezt az egy hetet toltjuk otthon 2-3 csomag pelusnal tobbet nem fogok tudni kihozni, ugy erzem, hogy ez a kuponos dolog akkor lenne igazan jo, ha rendszeresen tudnam hasznalni, nem csak egyszer egy evben.

2009. aug. 1. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!